Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
765 postów 35 komentarzy

PISZĘ PRAWDĘ

Aleszuma - Po prostu zwykły człowiek

KTO ZAMORDOWAŁ GENERAŁA PETELICKIEGO?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

KTO WYDAŁ POLECENIE DOKONANIA ZBRODNI?

 

GENERAŁ SŁAWOMIR PETELICKI ZGINĄŁ OD STRZAŁU W SKROŃ

KTO WYDAŁ POLECENIE DOKONANIA ZBRODNI?

KTO ZAMORDOWAŁ GENERAŁA PETELICKIEGO?

DLACZEGO GENERAŁ SŁAWOMIR PETELICKI POPEŁNIŁ "SAMOBÓJSTWO"?

 

Generał Petelicki zginął od strzału w skroń, a pistolet przed śmiertelnym strzałem został przytknięty do głowy - to najnowsze sensacyjne doniesienia w sprawie Sławomira Petelickiego. Taka wersja zdarzeń wcale nie jest jednak rozbieżna z wstępnymi ustaleniami śledczych.

Jak podaje portal niezalezna.pl, Petelicki zginął od strzału z przyłożenia. To znaczy, że lufa pistoletu została przytknięto do głowy tuż przed strzałem. Taką wersje potwierdził portalowi rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Dariusz Ślepokura.

Najnowsze informacje nie przeczą wcześniejszym ustaleniom i podanym publicznie wstępnym wynikom sekcji zwłok. Lekarze sadowi, badający zwłoki gen. Petelickiego odkryli dwie rany na jego głowie - wlotową i wylotową. Poza tymi obrażeniami nie znaleziono żadnych śladów mogących świadczyć, że śmierć Petelickiego może być zabójstwem.

Wiadomo również, że kamery monitoringu w garażu podziemnym pod domem w którym mieszkał generał nie nagrały żadnej innej osoby. Żadne z urządzeń nie uchwyciło jednak samego momentu strzału. Na nagraniach widać dopiero powiększającą się plamę krwi na betonowej podłodze.

 

LIST GENERAŁA PETELICKIEGO ZNALEZIONY W SIECI

 

Warszawa 19 kwietnia 2010

 

 LIST OTWARTY DO PREMIERA DONALDA TUSKA

 

 Panie Premierze!

 

 Zakończyła się Żałoba Narodowa po największej Tragedii w historii powojennej Polski. W wyniku karygodnych zaniedbań, niekompetencji i arogancji staliśmy się jedynym na świecie krajem, który w jednym momencie stracił całe Dowództwo Wojska, ze Zwierzchnikiem Sił Zbrojnych Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej na czele. Apeluję do Pana o podjęcie radykalnych kroków mających na celu ratowanie Polskich Sił Zbrojnych i systemu antykryzysowego Państwa.

 

 W trybie pilnym należy:

 

 1. Rozwiązać Wojskową Prokuraturę i powierzyć prowadzone przez nią sprawy Prokuraturze Cywilnej. Będzie to zgodne z wcześniejszymi wnioskami Prawa i Sprawiedliwości popartymi przez Platformę Obywatelską, których orędownikami byli między innymi Świętej Pamięci Poseł Zbigniew Wassermann i Generał Franciszek Gągor.

 

2. Ustanowić pełnomocnika Rządu d/s ratowania naszych Sił Zbrojnych i powołać na to stanowisko generała dywizji Waldemara Skrzypczaka (byłego dowódcę Wojsk Lądowych, który miał odwagę głośno mówić o zaniedbaniach w MON), cieszącego się ogromnym autorytetem w Wojsku Polskim.

 

3. Odwołać Ministra Obrony Narodowej i do czasu wybrania Prezydenta powierzyć kierowanie Resortem przewodniczącemu Komisji Obrony Senatu Maciejowi Grubskiemu z Platformy Obywatelskiej, który broniąc żołnierzy z Nangar Khel wykazał się zaangażowaniem i dobrą znajomością problematyki wojskowej. Ministerstwem Obrony może skutecznie kierować tylko osoba nie związana z panującymi tam od lat „betonowymi układami”.

 

4. Przywrócić na stanowisko Szefa Rządowego Centrum Antykryzysowego doktora Przemysława Gułę.

 

Ponad rok temu w obecności byłego wiceprezesa Narodowego Banku Polskiego, profesora Krzysztofa Rybińskiego, przekazałem ministrowi Michałowi Boniemu notatkę na temat karygodnych zaniedbań w Ministerstwie Obrony Narodowej. Zdecydowałem się na to, gdyż Bogdan Klich wysłuchiwał moich rad popartych ekspertyzami specjalistów polskich i amerykańskich, a następnie postępował wbrew logice!

 

Wszyscy Polacy widzieli tragiczną katastrofę wojskowego samo-lotu CASA C-295M, w której zginęło dwudziestu znakomitych lotników. Tłumaczyłem Ministrowi Klichowi, dlaczego tak się stało, prezentując mu procedury NATO. Minister zapewniał, że wyciągnie z tego wnioski. Nie wyciągnął! Nastąpiła katastrofa wojskowego samolotu BRYZA, w której zginęła cała załoga. Była jeszcze katastrofa wojskowego śmigłowca Mi-24. Pytałem publicznie B. Klicha, ilu jeszcze dzielnych żołnierzy musi zginąć, żeby zaczął konieczne reformy w Wojsku? W sierpniu 2009 roku bohaterską śmiercią zginał kapitan Daniel Ambroziński, którego patrol w Afganistanie Talibowie ostrzeliwali przez sześć godzin, a nasze Lotnictwo nie mogło tam dole-cieć, bo miało za słabe silniki (MI24). Co więcej, jak już doleciało – było nieuzbrojone (Mi-17). Minister Klich zapewniał wtedy publicznie, że w trybie nadzwyczajnym dostarczy do Afganistanu odpowiedni sprzęt. Nie zrealizował tych obietnic, za to wodował uroczyście kadłub Korwety Gawron (który kosztował ponad miliard sto milionów złotych), komunikując zdumionym uczestnikom uroczystości, że na tym kończy się program budowy tak potrzebnego Marynarce Wojennej okrętu, gdyż nie ma środków na jego dokończenie.

 

W ubiegłym roku Bogdan Klich mówił, że robi coś, co nikomu dotąd się nie udało – leasinguje od LOT-u nowoczesne samoloty dla VIP, w miejsce awaryjnego sprzętu z poprzedniej epoki. Teraz twierdzi, że to się nie udało, bo przeszkadzali posłowie.

 

Gdy Bogdan Klich leciał dwukrotnie do Afganistanu, w niepotrzebną PR-owską podróż, wyleasingował dla siebie Boeinga Rumuńskich Linii Lotniczych za 150 tys. zł. Dodać należy, że za boeingiem leciał wojskowy samolot CASA, który dla Ministra Klicha była za mało wygodny. Dlaczego Minister Obrony Narodowej nie zdecydował się na leasing nowoczesnego samolotu dla tak ważnej delegacji państwowej, do składu której zatwierdził podsekretarza stanu w MON, szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego i dowódców wszystkich rodzajów wojsk. Jak można było umieścić kluczowe dla bezpieczeństwa Państwa osoby w jednym samolocie z poprzedniej epoki i wysłać ten samolot w czasie mgły na polowe lotnisko, bez wyznaczenia z góry zapasowego wariantu lądowania i scenariusza pozwalającego na przesuniecie terminu uroczystości.

 

Tłumaczyłem B. Klichowi kilkakrotnie, co to jest nowoczesne zarządzanie ryzykiem, którego od 1990 roku uczyli nas Amerykanie. Przekonywałem, że nowoczesne samoloty pasażerskie są niezbędne nie tylko do przewozu VIP, ale dla ratowania Obywateli Polskich, gdy znajdą się na zagrożonych terenach. Teraz Minister Obrony twierdzi, że nie było pieniędzy na te samoloty, a jednocześnie wydawał dużo więcej na sprzęt, który okazał się nieprzydatny, że wspomnę tylko bezzałogowe Orbitery za 110 mln USD.

 

W maju 2009 roku Sejm RP powołał podkomisję do zbadania zaniedbań w Lotnictwie Wojskowym RP. Jej ekspert, znakomity pilot Major Arkadiusz Szczęsny napisał: „ Świadome narażanie przez MON naszych Żołnierzy na niebezpieczeństwo utraty życia jest niedopuszczalnym łamaniem prawa”!

 

Gdy Major Szczęsny poprosił podkomisję o przekazanie sprawy Prokuraturze, został odwołany z funkcji eksperta.

 

Jeden z najdzielniejszych komandosów GROMU, ranny w walce z terrorystami i odznaczony Krzyżem Zasługi za dzielność, napisał do mnie po katastrofie: „Czymże jest narażenie bezpieczeństwa Państwa, jak nie sabotażem. A kto tego nie rozumie, popełnia grzech zdrady!”.

 

Reakcja Ministra Obrony Narodowej na tragiczną katastrofę, polegająca na chwaleniu się wzorowymi procedurami w Wojsku, którymi może on się podzielić z innymi resortami, wywołała zapytania ze strony moich wojskowych kolegów ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, którzy nie zrozumieli o co ministrowi chodzi.

 

Mijają się z prawdą zapewnienia, że w Wojsku jest wszystko w porządku bo zastępcy płynnie przejęli dowodzenie. Podobnie jest w Centrum Antykryzysowym Rządu. W nawale obowiązków mógł Pan nie zauważyć, że po odwołaniu doktora Przemysława Guły ze stanowiska Szefa Rządowego Centrum Antykryzysowego, na znak protestu odeszło dziesięciu najlepszych specjalistów od zarządzania Państwem w sytuacjach nadzwyczajnych.

 

Jestem Panu bardzo wdzięczny, za uratowanie Narodowej Jednostki Operacji Specjalnych GROM, która przez trzy miesiące pozostawała bez dowódcy i miała być „wdeptana w ziemię” przez „MON-owski beton”. Proszę, aby postąpił Pan podobnie w obecnej tragicznej sytuacji Lotnictwa Wojskowego, Marynarki Wojennej i Wojsk Lądowych.

 

Sugerowane na początku listu rozwiązania inicjujące niezbędne reformy konsultowałem z wybitnymi polskimi i amerykańskimi specjalistami od zarządzania ryzykiem i ochrony infrastruktury krytycznej Państwa.

 

Jestem Naszą Tragedią tak przybity, że mimo licznych zaproszeń, nie będę na razie występował w mediach. Życzę, żeby nie zmarnował Pan Premier szansy zbudowania na wzór GROMU nowoczesnego Polskiego Wojska i systemu antykryzysowego Naszego Kraju.

 

 Czołem,

generał Sławomir Petelicki

 

KOMISJA BADANIA WYPADKÓW LOTNICZYCH

 

Generał Sławomir Petelicki, "Grom", nie żyje Walczył o prawdę o Smoleńsku, krytykował władzę, domagał się zmian w wojsku.

Generał Sławomir Petelicki walczył o prawdę o Smoleńsku,. Czy śmierć generała Sławomira Petelickiego (+ 66 l.) mogła mieć związek z katastrofą smoleńską?

To właśnie Petelicki ostro krytykował ustalenia Komisji Badania Wypadków Lotniczych i opieszałość polskiego rządu przy wyjaśnianiu przyczyn katastrofy.

Według oficerów służb specjalnych wynikało to z rozgoryczenia, które przeżywał twórca GROM po odsunięciu go przez polityków PO od władzy.

Jest kwiecień 2010 roku. Kilka dni po katastrofie smoleńskiej generał Sławomir Petelicki ujawnia, że politycy partii rządzącej dostali SMS o treści:

“Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”.

Zdaniem Petelickiego autorem SMS-a miał być ktoś z trójki: premier Donald Tusk (55 l.), szef Kancelarii Premiera Tomasz Arabski (44 l.) bądź rzecznik rządu Paweł Graś (48 l.).

 

 Kiedyś popierałem Platformę, ale widząc zakłamanie rządu, nie mogę milczeć. SMS do członków Platformy świadczy o tym, że premier Tusk spanikował i autentycznie się przestraszył – mówił wtedy gen. Petelicki.

O tym, że Petelicki mógł mieć wtedy rację, mówi dzisiaj były szef Biura Ochrony Rządu płk Antoni Pawlikowski (43 l.), który sam krytykował zabezpieczenie lotu do Smoleńska i organizację prezydenckiej wizyty.

To niepokojące, że samobójstwo popełnia generał, twórca jednostki GROM, ostro wypowiadający się w sprawie nieprawidłowości przy locie do Smoleńska. Ten wątek prokuratura szczególnie powinna zbadać. Gen. Petelicki dysponował ogromną wiedzą, która często była dla rządzących niewygodna. Potrafił mówić o tym wprost – stwierdza płk Antoni Pawlikowski.

 

Tekst publikowany w "Kurierze Codziennym "Chicago

                                 w  "Radiu Pomost" Arizona

 

 Źródła:

 

https://www.se.pl/wiadomosci/polska/gen-petelicki-zginal-od-strzalu-z-przylozenia-to-potwierdza-czy-obala-wersje-samobojstwa-aa-LCkg-orym-48L8.html

 

 http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/gen-petelicki-walczy-o-prawde-o-smolensku-krytykowal-wladze-domagal-sie-zmian-w-wojsku_264429.html  (link is external)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Ponić
  Genersł Petelicki dużo wiedział o przetargach wojskowych. A fo duża kasa i duże przekręty.
 • @zibi 16:14:22
  Piszę z telefonu który szwankuje.
 • @zbig71 16:29:14
  Nie tłumacz się telefonem, bo to jest śmieszne! Niestety, mój ,obszerny opis tej, narodowej tragedii został podczas pisania!!! To był zaplanowany zamach na elitę państwa polskiego i mam nadzieję, ze kiedyś PRAWDA wyjdzie na jaw, jak o gen. Sikorskim i innych, którzy oddali życie za Polskę!!!Prezydenta RP, prof.Lecha Kaczyńskiego i elitę Polski ZAMORDOWANO, aby nas osłabić i Prezydent naraził się ruskim swoimi, odważnymi akcjami!!!Cześć ich pamięci!!!!
 • @zibi 16:49:29
  Nieszczęsny kretynie: Sikorskiego pozbyli się Anglicy, bo przestał być potrzebny i przeszkadzał w ustawianiu nowego porządku światowego. To raz.
  Swoimi akcjami Kaczyński naraził Rosjan na bóle brzucha, jaki mieli ze śmiechu.
  Ta prezydentura to była porażka.
 • 5*
  // wodował uroczyście kadłub Korwety Gawron (który kosztował ponad miliard sto milionów złotych), komunikując zdumionym uczestnikom uroczystości, że na tym kończy się program budowy tak potrzebnego Marynarce Wojennej okrętu, gdyż nie ma środków na jego dokończenie.//

  „Jeśli chcesz zrujnować mały kraj, podaruj mu krążownik.” - Winston Leonard Spencer Churchill

  Analiza Walerego Piakina „Państwo”, przetłumaczona pracowicie przez Tomasza S. (nowytoms):
  https://kodluch.files.wordpress.com/2020/11/panstwo.pdf
 • @zibi 16:14:22
  zibi próbuje zamienić komentarze w bijatykę.
  to klasyczna taktyka mafii uniemożliwiająca dyskusję.
  a wtajemniczony Petelicki puszczając "farbę" narażał się mafii
  a mafie nie toleruje u swoich agentów zdrady.
  Pytanie .. kim jest zibi ?
 • @Oscar 20:12:56
  :))))) https://medianarodowe.com/wp-content/uploads/2018/12/duda-i-menora.jpg Salute .
 • @Oscar 20:12:56
  Nienormalnym. Tym jest.
  Na agenta mafii jedt za czerstwy.
  Już mafia taka denna nie jest.
 • @zbig71 22:01:05
  Wy ,pseudopolacy nie potraficie uszanować pamięci zamordowanych Polaków , którzy oddali życie za Polskę!!! Już wam nic nie pomoże, bo macie mózgi zlasowane przez lewiznę, psudoliberałów i resztę debili!!!
 • @zibi 23:02:53
  Od kiedy to ofiara katastrofy lotniczej ,,oddała życie za Polskę?,, Swoimi wpisami wprowadzasz ludzi w błąd, którzy gotowi będą pomyśleć, że L. Kaczyński to jakaś wyjątkowa osoba, a to był człowiek,który swoją prezydenturą narobił Polsce problemów, choćby podpisując Traktat Lizbońaki, czy wcześniej kasując śledztwo w Jedwabnem. A dziś za to Polska płaci.....
  Może rusz mózgownicą, zamiast pluć na wszystkich, którzy potrafią myśleć.
 • @zibi 23:02:53
  To też oddaj życie za Polskę...
  rozpędź auto do 200km/h i wejdź w ostry zakręt...
  też zostaniesz "zamordowany" .. każ się pochować na Wawelu obok Lecha.
  Twoi krewni będą mogli oskarżać twoich wrogów.

  To była katastrofa to widać a na zamach nie ma żadnych dowodów...
  są tylko podejrzenia motywowane politycznie... tych co Lecha nie lubili..
  a nie lubiła przede wszystkim mafia bo ruskie olewali niezaradnego nic nie mogącego cieniasa.
 • @Oscar 06:44:39
  O ile on ma auto i prawo jazdy.
 • "KTO ZAMORDOWAŁ GENERAŁA PETELICKIEGO?"
  ---------------
  Infantylne pytanie. To tak - jakby zapytać się, kto wydusił kury w kurniku - wiedząc, że wcześniej koło niego - kręcił się lis.
  Wniosek?
  Generała zamordowali ci - co zamordowali w ubiegłym wieku II RP a teraz likwidują konsekwentnie wszystko to - co zostało po PRL - włącznie z sierotami po Polsce w dzisiejszej atrapie Polski.
 • @demonkracja 08:26:22
  Nazwiska poproszę.
 • @zbig71 08:29:56
  Nie ważne kto pociągnął za spust.. ważne kto podjął taką decyzję.

  np w przypadku Rommla (zastrzelił się) decyzję o jego samobójstwie podjął Hitler (albo się zastrzeli i będzie miała honorowy pogrzeb.. albo będzie miał proces o zdradę Hitlera i karę śmierci dla siebie oraz obóz koncentracyjny dla rodziny..).

  Nie mówię że Petelicki był a podobnej sytuacji.. tego nie wiem, ale taki scenariusz jest też możliwy.
  Bardziej realny scenariusz to chyba zabójstwo na tle mafijno politycznym.. za dużo wiedział chciał gadać.
  a mafia nie lubi "gadających".
 • @zbig71 08:29:56
  ----------
  "Nazwiska poproszę."
  ----------
  W tym szatańskim świecie jest tak, że wszyscy myślą, iż to np. pan, towarzysz Hitler mordował. Nie! To panem, towarzyszem Hitlerem mordowali ci - co go wystrugali z banana.
  Wniosek?
  Czy ktoś miał jakieś pretensje do tych - co to wystrugali np. pana, towarzysza Hitlera czy innych towarzyszy?
 • @demonkracja 09:17:34
  Zgadza się poza jednym.
  Nie z banana, a z parszywego owocu palmy daktylowej:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Daktylowiec_właściwy#Udział_w_kulturze
 • @demonkracja 09:17:34
  Naxwizka poproszę. Bez wykrętów.
 • @zbig71 09:35:46
  Ja podam jedno, wprawdzie nie najważniejsze, ale nie do pomięcia: PRESCOTT BUSH.

  Może pan Chłop Jag (@demonkracja) dorzuci coś jeszcze.
 • @Kmieć 09:40:51
  No fakt, to jeden z macherów.
  A np:Ann Rand?
 • @zbig71 09:59:31
  Panie @zbig71
  Co my se będziemy po sztuce wymieniać, skoro to był cały proces zaplanowany na dziesięciolecia (jak zawsze w przypadku "unych").
  Tu ma Pan wszystko:
  https://www.cda.pl/video/230046bb?wersja=720p
  (to wykłąd bodajże sprzed około 10 lat i niegdyś wisiało to przez długi czas na judetubie, ale już nie ma...)

  P.S. Nie ma tam nic "skrajnego", bo autor to Niemiec, i z tego powodu odium "hologramu" wisiało nad nim niczym ostrze gilotyny, więc wprost mówić nie mógł, ale jest wystarczająco dużo...

  P.S.2. Niech Pan porówna Proces Norymberski z podobnym dotyczącym faszystów japońskich (bo był odpowiednik). Naprowadzę Pana i powiem, że chodzi mi o skazanych na Karę Ostateczną i ich właściwe "znaczenie i wpływy"...
 • @zibi 16:14:22
  Syn Hanny (1925–2014) z domu Komosy i Mirosława (1922–2014). Jego matka pochodziła z Warszawy, w 1945 r. wstąpiła ochotniczo do Ludowego Wojska Polskiego, a była następnie sekretarką szefa Departamentu Uzbrojenia WP w MON, zaś ojciec pułkownikiem wojskowym, pochodził z Nieświecza, w latach 1943–1944 członkiem komunistycznej partyzantki, od 1944 należał do Brygady PSzP „Grunwald”, a potem pracownikiem Oddziału Spraw Zagranicznych Sztabu Generalnego LWP[3]. Miał młodszego brata Janusza (ur. 1953). Sławomir Petelicki był absolwentem VI Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Reytana w Warszawie. W 1969 ukończył studia na Uniwersytecie Warszawskim, uzyskując tytuł magistra prawa (pracę magisterską obronił w lutym 1970, już po podjęciu pracy w MSW)[4].

  Od 1969 do 1990 funkcjonariusz Departamentu I MSW – wywiadu cywilnego PRL. Pełnił służbę za granicą w placówkach dyplomatycznych jako dyplomata PRL: w 1971 w Wietnamie Północnym, w 1972 w Chinach, od 1973 w Konsulacie Generalnym PRL w Nowym Jorku, gdzie pod przykryciem attaché konsularnego i wicekonsula PRL był rezydentem o ps. „Wan”. Prowadził tam działalność wywiadowczą, inwigilując głównie środowiska polonijne. W zainteresowaniu placówki wywiadu PRL w Nowym Jorku (kryptonim „Imperium”) były w tym czasie m.in. Polski Instytut Naukowy, Instytut Europy Środkowo-Wschodniej, Studium Rosyjskie w Hunter College, Fundacja Kościuszkowska, Instytut Piłsudskiego. Do osób, które rozpracowywał Petelicki należeli m.in.: Zbigniew Brzeziński, Jan Nowak-Jeziorański, Jerzy Mroczkowski, Bolesław Wierzbiański, Północno-Amerykańskie Studium Spraw Polskich, organizacja Wolna Polska[4]. cd. na Wikipedia
  ps. tak też wychodzi jak się jest lobbysta izraelskiego przemysłu zbrojeniowego w Polsce.
 • @Oscar 08:44:08
  Patrz Wikipedia. Generał lobbował za izraelskim przemysłem zbrojeniowym w Polsce. Po za tym może ktoś zna jego ostatnie problemy rodzinne związane z młodą żoną.
 • Kaczyński: „Petelicki był na liście zagrożonych". A generał skarżył się: „Byłem na czarnej liście PiS”
  "Prezes PiS Jarosław Kaczyński komentując sprawę śmierci generała Sławomira Petelickiego stwierdził, że znajdował się on na "krótkiej liście osób, które bardzo dużo mówią, w związku z czym są zagrożone". Tymczasem jeszcze rok temu sam gen. Petelicki mówił, że jego nazwisko jest na "czarnej liście' PiS.

  – Sam byłem na takiej liście za rządów PiS-u. Była też druga lista z nazwiskami tych, których chcieli aresztować. Sporządzali je Ziobro ze Święczkowskim, który w biurze trzymał broń maszynową. Tak się chłopak obawiał o siebie, że nawet zrobił sobie szyby kuloodporne w oknach wychodzących na dziedziniec MSWiA – mówi Petelicki."
  Źródło:
  https://natemat.pl/19705,kaczynski-petelicki-byl-na-liscie-zagrozonych-a-general-skarzyl-sie-bylem-na-czarnej-liscie-pis

  Generał Sławomir Petelicki - cała prawda o rządzących nami nieudacznikach...
  https://www.youtube.com/watch?v=-KPm15ZmaII

  Gen. Petelicki (2011 r.) mocno o politykach PO: Stan bezpieczeństwa naszego państwa jest fatalny
  https://www.youtube.com/watch?v=Ysg5E0X6mlE

  "Polityka, ideologia i czystki. Cztery lata PiS w armii
  Po czterech latach rządów PiS armia jest uwikłana w wojny ideologiczne, upolityczniona i zdziesiątkowana przez czystki kadrowe. Sprawcą tego rozedrgania był Antoni Macierewicz, były szef MON. Od kiedy urząd sprawuje Mariusz Błaszczak, nastroje trochę się poprawiły. Problemów do rozwiązania w wojsku jest jednak nadal sporo."
  Źródło:
  https://www.wojskonews.pl/article,polityka_ideologia_i_czystki_cztery_lata_pis_w_armii.html
 • To politycy są niebezpieczni dla nas wszystkich. Są przyzwyczajeni do składania obietnic bez pokrycia, kłamania na każdym kroku
  i opowiadania bullshitów – mówił. – Tworzą czarne listy. Sam byłem na takiej liście za rządów PiS-u. Była też druga lista z nazwiskami tych, których chcieli aresztować. Sporządzali je Ziobro ze Święczkowskim, który w biurze trzymał broń maszynową. Tak się chłopak obawiał o siebie, że nawet zrobił sobie szyby kuloodporne w oknach wychodzących na dziedziniec MSWiA.
  Źródło:
  https://www.wykop.pl/link/2452563/archiwalny-list-sp-generala-petelickiego-do-donalda-tuska-otwarty/

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_la3LLpOqpMf3RjdDA7H4mcCoAyDUG9WU.jpg

  Wdowa po gen. Petelickim walczy o Sejm. "Jestem rozczarowana Polską PiS-u"
  Źródło:
  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wdowa-po-gen-petelickim-jestem-rozczarowana-polska-pis/y3zxjjb
 • Zapytajmy wreszcie czym jest tzw. rząd w Polsce ?
  .
  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  Przynajmniej tyle trzeba wiedzieć, jeśli już koniecznie czuje się potrzebę wsparcia tej czy innej organizacji mafijnej.

  . https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  n.p. aby wybrać na prezydenta goja szabasowego, który w szabas zapala żydom menorę, patrz
  @Repsol 21:36:19.
 • @Laznik 23:24:47
  Ty, chamie nie rozumiesz, że żydzi są potęgą polityczną na świecie i są wszędzie!!!Obrażasz Prezydenta RP a nie jesteś godzien czyścić Mu butów.Lewaki, porąbane liberały i wszelkiej maści nienawidzący Polski, wam już nic nie pomoże a Polska będzie zawsze katolicka, patriotyczna i dla Polaków a nie dla was, bo będziecie na marginesie!!! Waszym godłem i wzorem jest kretynka Lempart, która by chciała wszystkich jebać a potem kazać im wypierdalać!!!Specjalnie napisałem to pełnymi wyrazami, bo żarty i pieszczoty się skończyły i to jest walka o Wolną Polskę od obcej ideologii i ludzi , który jej nienawidzą!!!
 • Forma grzecznościowa szlachetnie urodhonych w Polsce: "Ty chamie"
  .
  @zibi 16:28:48
  "Ty, chamie nie rozumiesz, że żydzi są potęgą polityczną na świecie i są wszędzie!!!Obrażasz Prezydenta RP a nie jesteś godzien czyścić Mu butów."

  zarezerwowana była do przedstawicieli tzw. ludu polskiego, jak widać, ta sprawdzona szlachetna forma nie zanikła i jest pielęgnowana przez takie szlachetne osobniki jak "zibi".

  Należy dodać, że szlachetnie urodzeni w Polsce przepuścili zupełnie bez pomocy wymienionych "chamów" Polskę, które do dziś pozostaje kolonią, choć udaje, że jest państwem.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

  i Polacy muiszą uitrzymywać prezydentów i premierów, choć to zwykła bezużyteczna hołota.

  Spośród szlachetnie urodzonych było i jest dosyć takich, że za parę ochłapów z stołu, na którym króluje menora, są gotowi sprzedać nie tylko cały polski naród ale i tę Polskę. Wystarczy spojrzeć na Warszawkę, w której rezyduje rząd szubrawców i to od początku powstania tzw. "Wolnej Polski" nazywanej też żartobliwie III RP, co tak komentuje jeden spod znaku niebieskiej gwiazdki.

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  Wielu Polaków zostało już tak zdoktrynowane i zgłupione, że rozważają jedynie czy mają być pos-tępakiem czy po prostu tradycyjnie tępakiem. Co prawda nie wiem na czym polega różnica, ale współczuję tej rozterki zibi, który najwidoczniej nie wie, co ma wybrać.

  Zibi, nie musi mnie Pan/Pani przepraszać za to dość nietrafne określenie "Ty chamie", Pan/Pani nie ma racji i w żadną pyskówkę i obraźliwe słowa nie dam się wciągnąć. Naturalnie może się Pan/Pani zastanowić nad tym, co powyżej napisane, poprawy Pana/Pani zdrowia, szczególnie psychicznego, nie gwarantuję jednak, choć moje współczucie ma Pan/Pani zagwarantowane. Ubolewam na stanem duchowym wielu Polaków, także zibi.

  "Obrażasz Prezydenta RP"

  To prezydent obraża mnie, kiedy w ten sposób mnie reprezentuje:

  - https://chart.neon24.pl/post/158823,wielka-gra-xxi-wieku#comment_1736234

  dla porównania prezydent Węgier, Wągrzy liczą ok. 1/4 Polaków.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930