Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
705 postów 34 komentarze

PISZĘ PRAWDĘ

Aleszuma - Po prostu zwykły człowiek

ANTYSEMITYZM W TVP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

KTO TO JEST MAGDALENA OGÓREK?

 

 

ANTYSEMITYZM TOLEROWANY PRZEZ MAGDALENĘ OGÓREK

W PROGRAMIE "STUDIO POLSKA".

 

 ANTYSEMITYZM W TVP. NA PASKU W PROGRAMIE "STUDIO POLSKA" POJAWIŁY SIĘ SKANDALICZNE KOMENTARZE.

 

W studiu toczyła się burzliwa dyskusja, a na pasku można było przeczytać skandaliczne komentarze. "Dlaczego napływu Żydów nikt nie chce kontrolować? To gorsza plaga, niż islamiści i komuchy w jednym"; "Powiem krótko - zasłona z Żydów opadła i pokazali swoją prawdziwą twarz - przemysł Holokaustu służy im do wyłudzania nieustannie od Polski - wielomilionowych wyimaginowanych roszczeń" (pisownia oryginalna) – to tylko wybrane wpisy.

Antysemickie komentarze zostały natychmiast dostrzeżone przez internautów, polityków i dziennikarzy. "Ktoś szybko powinien wydawcę tego paska odsunąć od obowiązków" – zauważył Sebastian Kaleta, członek komisji ds. reprywatyzacji w Warszawie. "Naprawdę musimy oglądać takie rzeczy w państwowej telewizji" – zapytał jeden z internautów, publikując screen z ekranu Telewizji Polskiej.

 

"Antysemici pracują w TVP? Przecież takie rzeczy są absolutnie niedopuszczalne! Ci, którzy wrzucili to na pasek i akceptowali powinni natychmiast zostać zwolnieni dyscyplinarnie" – zauważył dziennikarz Jacek Nizinkiewicz.

Przypomnijmy, że władze Izraela twierdzą, że nasz kraj próbuje zakazać mówienia o współodpowiedzialności Polaków za Holokaust. Wczoraj ambasador Izraela Anna Azari zaapelowała o zmianę w przyjętej przez Sejm nowelizacji wprowadzającej m.in. kary za twierdzenie, że istniały "polskie obozy śmierci".

 

 Prezes TVP Jacek Kurski zachował się skandalicznie powołując kandydatkę na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Magdalenę Ogórek z ramienia postkomunistycznego SLD na prezenterkę telewizji państwowej.

Magdalenie Ogórek pragnącej zdobyć sławę jako prezydent RP i w ten sposób pokazać siłę postkomunistów w Polsce nie udało się, pomimo poparcia postkomunistów b. prezydentów TW "Alka" Aleksandra Kwaśniewskiego, Bronisława Komorowskiego założyciela WSI, b. premiera rządu SLD Leszka Millera, b. kandydata na prezydenta RP Włodzimierza Cimoszewicza TW "Carex" i całego szeregu postkomunistycznych "osobistości".

Dzisiaj, prawie po 29 latach od decyzji "kanciastego stołu" my - Polska, Polacy i polskość, jesteśmy atakowani przez międzynarodówkę światową jako uczestnicy zbrodni Holokaustu.

Przez pełnych 27 lat rządziła w Polsce postkomuna - SLD, PO, PSL (ZSL). Oni doprowadzili przez "ludzi honoru" do dzisiejszego światowego zniesławiania Polski. Oni i towarzysze - Bolek, Geremek, Jaruzelski, Kiszczak, Michnik i pozostali doprowadzili do zniszczenia rządu Olszewskiego i Jarosława Kaczyńskiego, wytwarzając dzisiejsze "polskie obozy koncentracyjne", nie interweniując konieczną edukacją przez tych 27 lat.

Zachowywali się całkowicie biernie edukacyjnie i dzisiaj mamy skutki tych rządów. Lata będziemy musieli pracować nad obroną światowej wizji "polskich obozów śmierci" i "polskich antysemitów". Całe lata będziemy musieli bronić Polski przed podłymi oszczerstwami o Polakach biorących udział w Shoah - Zagładzie - 6 milionów obywateli polskich Polaków i Żydów, pomordowanych przez nazistów, Niemców.

I w takich trudnych chwilach prezenterką telewizji publicznej zostaje nieporadna dziennikarsko , bez kompetencji , wywodząca się ze środowiska postkomunistow Magdalena Ogórek.

W portalu "na Temat.pl DZIEJE SIĘ - Antysemityzm w TVP, na pasku w programie "Studio Polska" pojawiły się skandaliczne komentarze.

W studiu toczyła się burzliwa dyskusja, a na pasku można było przeczytać skandaliczne komentarze. "Dlaczego napływu Żydów nikt nie chce kontrolować? To gorsza plaga, niż islamiści i komuchy w jednym"; "Powiem krótko - zasłona z Żydów opadła i pokazali swoją prawdziwą twarz - przemysł Holokaustu służy im do wyłudzania nieustannie od Polski - wielomilionowych wyimaginowanych roszczeń" – to tylko wybrane wpisy.

Wczoraj, czyli w Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu, na pasku w programie TVP Info "Studio Polska" pojawiły się komentarze o wydźwięku antysemickim. Wprawdzie prowadzący program Magdalena Ogórek i Jacek Łęski odcięli się od tych wpisów, ale dziennikarzy nic nie zwalnia od odpowiedzialności i braku kontroli nad wydarzeniami, które prowadzą.

 Podczas programu "Studio Polska" TVP Info na paskach pojawiają są wpisy internautów, którzy na bieżąco komentują wypowiedzi zaproszonych gości. I tak samo było wczoraj. Prowadzący Magdalena Ogórek i Jacek Łęski dyskutowali ze zgromadzonymi w studiu o rocznicy wyzwolenia obozu w Auschwitz. Zastanawiano się m.in. czy pamięć o Auschwitz może zjednoczyć Polaków.

Antysemickie komentarze zostały natychmiast dostrzeżone przez internautów, polityków i dziennikarzy. "Ktoś szybko powinien wydawcę tego paska odsunąć od obowiązków" – zauważył Sebastian Kaleta, członek komisji ds. reprywatyzacji w Warszawie. "Naprawdę musimy oglądać takie rzeczy w państwowej telewizji" – zapytał jeden z internautów, publikując screen z ekranu Telewizji Polskiej".

 

"Antysemici pracują w TVP? Przecież takie rzeczy są absolutnie niedopuszczalne! Ci, którzy wrzucili to na pasek i akceptowali powinni natychmiast zostać zwolnieni dyscyplinarnie" – zauważył dziennikarz Jacek Nizinkiewicz.

27 stycznia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu a także w tym roku – 73. rocznica wyzwolenia Auschwitz.

Przypomnijmy, że władze Izraela twierdzą, że nasz kraj próbuje zakazać mówienia o współodpowiedzialności Polaków za Holokaust. Wczoraj ambasador Izraela Anna Azari zaapelowała o zmianę w przyjętej przez Sejm nowelizacji wprowadzającej m.in. kary za twierdzenie, że istniały "polskie obozy śmierci".

 

 

Opracował Aleksander Szumański , świadek historii - dziennikarz niezależny, korespondent światowej prasy polonijnej, akredytowany (USA) w Polsce w latach 2005 - 2012, ścigany i skazany na śmierć przez okupantów niemieckich.

 

Kombatant - Osoba Represjonowana - zaświadczenie o uprawnieniach Kombatantów i

 

Osób Represjonowanych nr B 18668/KT3621

 

 Źródło:

 

//natemat.pl/228433,antysemityzm-w-tvp-na-pasku-w-programie-studio-polska-pojawil-sie-skandaliczny-wpis

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Szanowny autorze, prowadząca ma zerowy wpływ na to jakie teksty pojawiają się na paskach
  Ona wtedy jest zajęta rozmową z gośćmi i odpowiada za treść i sposób prowadzenia rozmowy. Za paski i ich treść odpowiadają inne osoby, a są t w większości absolwenci szkółki Tadeusza R. z Torunia, których za Kurskiego namnożyło się w TVPiS. Ta zmiana spowodowała, że telewizja zeszła zupełnie na psy. Również absolwent tej szkoły był odpowiedzialny za obraźliwą dla młodej lekarki informację, jakoby w czasie wyjazdu do działań humanitarnych miała rozbijać się samochodami podobnej klasy jak jeździ Tadeusz R. Więc uderzanie w tym przypadku w Magdalenę Ogórek, do której nawiasem mówiąc nie czuję sympatii ale ze zwykłej uczciwości ludzkiej muszę ją bronić.

  Dziś TVPiS osiąga standardy TVP za czasów Jaruzelskiego, tylko im jeszcze mundurków brakuje, ale wiarygodność i propaganda jest podobna.
 • @Zawisza Niebieski 04:53:06
  Trzeba czytać ze zrozumieniem.
  No i wyszło szydło z worka...
 • @Zawisza Niebieski 04:53:06
  Ci ze szkółki ajwaj Rydzyka ze słowiańskimi facjatami chazara?
 • Antysemityzm?
  Każda krytyka żydów czy Izraela jest wg. Pana Szumańskiego antysemityzmem?

  Mamy wolność słowa w Polsce, czy nie?

  Czy stwierdzenie faktu, że Izrael i Izraelici dokonują ludobójstwa na Palestyńczykach, którzy są semitami, jest też "antysemityzmem"?

  Żeby nie było wątpliwości, tutaj jest definicja ludobójstwa:
  http://lotna.neon24.pl/post/119701,co-to-jest-ludobojstwo

  Czy może to żydzi są największymi antysemitami, skoro systematycznie mordują Palestyńczyków i podejmują wszelkie środki, aby Palestyńczycy przestali istnieć?
 • @Lotna 12:59:02
  Żydzi są największym i najniebezpieczniejszym państwem faszystowskim na świecie od czasu zakończenia II WŚ.

  Ukłony
 • @Zawisza Niebieski 04:53:06
  //Za paski i ich treść odpowiadają inne osoby, a są t w większości absolwenci szkółki Tadeusza R. z Torunia, których za Kurskiego namnożyło się w TVPiS. //


  Jakieś jedno konkretne nazwisko "paskowego" z szkoły Rydzyka
  JEDNO
 • @Lotna 12:59:02
  Koniecznie trzeba to obejrzeć:
  https://www.youtube.com/watch?v=mHrW8xy24do
 • @Husky 14:27:37
  "Jakieś jedno konkretne nazwisko "paskowego" z szkoły Rydzyka"
  Paski pisze 10 osób, które wtedy pracowały nie jest znane opinii publicznej. Szkołę Tadeusza R ukończyła choćby p. Karolina co udziela się politycznie na Facebooku i nie jest jedyna w tym zespole. Tajemnicą poliszynela jest to, że u Kurskiego wielu dziennikarzy zastąpiono tymi od Tadeusza R. co widać po jakości TVPiS.
 • @Zawisza Niebieski 22:18:56
  Karolina to nazwisko ???
  Znam tez Wojtka,Kazka a nawet Jurka
 • @Husky 22:21:12
  Mam do ciebie pytanie, a czy ty wiesz, że obowiązuje ochrona danych osobowych? O ile nazwisko dziennikarza, polityka jest znane o tyle nazwisk szeregowych pracowników się nie ujawnia. Masz link do artykułu o tym.Więc nie udawaj inteligentnego inaczej. Ja jeśli coś mówię, to z reguły mam to sprawdzone, no oczywiście nie w mediach zależnych od PiS, czyli dziś reżimowych.
  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/wiadomo-kto-stoi-za-propagandowymi-paskami-tvp/ar-AAuNHsN
 • @Zawisza Niebieski 00:31:25
  //Za paski i ich treść odpowiadają inne osoby, a są t w większości absolwenci szkółki Tadeusza R. z Torunia, których za Kurskiego namnożyło się w TVPiS. //

  Skąd te żydowskie parchy z Wyborczej wiedzą że to absolwenci od Rydzyka jak nawet jednego nazwiska nie znają.
  A ty jak papuga powtarzasz te fake newsy Lissweeka
 • @Husky 01:07:09
  Wśród fakenewsów od Tadeusza R. czy też z TVPiS takich informacji nie znajdziesz. Przez cały czas ci tłumaczę, że nawet to, co wróg ma do powiedzenia. W taki sposób jeden dostawca danych, w twoim przypadki media reżimowe zrobią ci taką sieczkę z mózgu, że nawet nie będziesz wiedział jak się ośmieszasz.
 • @johnie 03:29:35
  zgoda johnie !

  Przypomnę pkt.2 mojego manifesty/odezwy do Narodu Polskiego

  2. Demaskujmy agenturę okupanta ! ten okres konfliktu sprzyja ujawnianiu się agentury – wykorzystajmy to do wyczyszczenia przedpola.

  Całość tutaj :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/
 • @ZBYSZEK49 12:59:48
  Przypomnę pkt.2 mojego manifestu/odezwy do Narodu Polskiego

  2. Demaskujmy agenturę okupanta ! ten okres konfliktu sprzyja ujawnianiu się agentury – wykorzystajmy to do wyczyszczenia przedpola.

  Całość tutaj :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/
 • @Lotna 12:59:02
  Przypomnę pkt.2 mojego manifestu/odezwy do Narodu Polskiego

  2. Demaskujmy agenturę okupanta ! ten okres konfliktu sprzyja ujawnianiu się agentury – wykorzystajmy to do wyczyszczenia przedpola.

  Całość tutaj :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/
 • nad Polskę nadciągają chmury prowokacyjne
  Musimy zdać sobie sprawę , iż nad Polskę nadciągają chmury prowokacyjne .

  W tej sytuacji należy zachować spokój pokerzysty i nie dać się sprowokować , bo na mojego czuja jakaś gruba prowokacja wisi w powietrzu typu :pogrom . Nie wykluczone przy tym są pomniejsze , dla lepszego efektu, prowokacje. .

  Co w tej sytuacji należy robić ? swoje credo w tej kwestii zawarłem tutaj :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/
 • @Lotna 12:59:02
  ATAK IZRAELA OBNAŻYŁ ZGNILIZNĘ MORALNĄ POLAKÓW !!

  https://www.youtube.com/watch?v=gIJqmhlrLOc


  https://www.youtube.com/watch?v=MTHoQGKlRyQ


  Wystarczy obejrzeć ten fragment programu studio Polska TVP jak polak powiedział prawdę o żydach w obecności żyda który na mówioną prawdę o nich obraził się i uciekł ze studia a pani Ogórek i reszta idiotów pobiegli za nim dupę mu lizać i wielce z honorami żyd wrócił do studia z powrotem a co nie którzy mu jeszcze klaskali. Żałosne. Powinni zasadzić mu kopa w tyłek. Żydzi mega nas obrażać my nie możemy się bronić. Powiedzieć żydowi prawdę to musisz go na kolanach przepraszać. Żydowski pisarz jego Ojciec bezczelnie opluwał Polaków Artur Sandauer, tak bez szczelnie uzasadniał żydowską przemoc i dominację:
  "W czasie wojny zginęli prości żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce, to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję a Polacy masy pracujące". Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa , to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi a Polacy to ręce i nogi. Nie może Polska Ręka bić żydowskiej głowy. Ten wpis znajduje się w: "Lista Żydów w Polsce i Kod Żyda w PESEL"! Każdy Polak powinien wydrukować sobie pierwsze 5 stron i czytać codziennie, dokąd się nie nauczy. Jest w tym dużo prawdy. Pozostałe strony są bardzo przydatne. Niebawem okaże się, że Hitler to nasz ziomal...Od 30 lat w Polskim sejmie siedzą: 80% żydów,10% Ukraińców,10% Polaków i teraz mamy tego efekty... Ks. Tworkowski miał rację... Za rozpowszechnianie jego książki czy broszury w 2015 roku w Krakowie walili wyroki... To co się dzieje z jednej strony to dramat a z drugiej widać całą obłudę i kłamstwa którymi byliśmy karmieni i dobrze że wyszło w końcu bo dalej większość polazłaby jak barany na rzeź... Zobaczymy co dalej będzie... Pobudka? Czy śmierć...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031