Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
695 postów 34 komentarze

PISZĘ PRAWDĘ

Aleszuma - Po prostu zwykły człowiek

AGNIESZKA HOLLAND W WIEKU 70 LAT MA MIESIĄCZKĘ.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ŻYDOKOMUNA - POLSKI ANTYSEMITYZM.

 

 

AGNIESZKA HOLLAND W CIEMNOŚCI

W WIEKU 70 LAT MA MIESIĄCZKĘ.

KUR(W)IOZUM W SKALI ŚWIATOWEJ.

ŻYDOKOMUNA - POLSKI ANTYSEMITYZM.

 

Reżyser filmowa Agnieszka Holland należy do najbardziej fanatycznych wyrazicielek fobii antyreligijnych i antypatriotycznych. Łączy je z ciągłym tropieniem antysemityzmu, zajadłą wrogością do prawicy i grubiańskimi atakami na Jarosława Kaczyńskiego i zamordowanych prezydentów RP Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego.

Niejednokrotnie publicznie występuje w roli obrońcy „Bestii” opisanych przez Tadeusza Płużańskiego.
Względami szczególnymi darzy plk. NKWD Natalię Brystygierową „Krwawą Lunę” nie tylko podkreślając jej pochodzenie, ale nie wspominając o „wyczynach” Brystygierowej wsadzającej w lwowskich więzieniach NKWD jądra przesłuchiwanych do szuflady, gwałtownie ją zatrzaskując.

Fałszywy obraz Polaków „W ciemności” wyłudzających w kanałach getta pieniądze od ukrywających się przed Niemcami Żydów należy do antypolskich serii rozpoczętych książką „Malowany ptak”, Jerzego Kosińskiego i "literaturę faktu” Jana Tomasza Grossa.

W wywiadach udzielanych przez Agnieszkę Holland wciąż spotykamy się z negatywnymi uogólnieniami na temat Polaków jako Narodu, który jest rzekomo niedojrzały, antysemicki i ksenofobiczny, przesycony płytką nierozumną religijnością, etc... Z taką werwą karcąca Polaków Agnieszka. Holland faktycznie kontynuuje metody fanatycznej agitacji komunistycznej swoich rodziców Henryka Hollanda i Ireny Rybczyńskiej. Ta para stalinowców z zajadłością uczestniczyła w nagonkach na nonkonformistycznych naukowców, m.in. w haniebnym donosie na znakomitego polskiego naukowca – profesora Władysława Tatarkiewicza.

Ojciec Agnieszki Holland i jej siostry Magdaleny Łazarkiewicz pochodził z rodziny żydowskiej. Podczas wojny służył w Armii Czerwonej, potem w Ludowym Wojsku Polskim. Autor wielu napastliwych artykułów prasowych pod adresem Armii Krajowej oraz Podziemia Niepodległościowego. Prowadził walkę ideologiczną z przedstawicielami nauki polskiej występując m.in. przeciwko Lwowsko-Warszawskiej Szkole Filozoficznej, podsycając atmosferę oskarżeń ideologicznych skutkujących aresztowaniami i innymi represjami.

Spokrewniona z Agnieszką Holland nie tylko ideologicznie, Wisława Szymborska de domo Rottermund ,przekonywała, iż Lenin jest Adamem nowego człowieczeństwa.

 

Wszyscy Polacy to antysemici, mający nawet po siedemdziesiątce miesiączki - twierdzili "wybitni" antypolscy  rodzice Agnieszki Holland, Henryk Holland i Irena Rybczyńska.

 

A tu niespodzianka współczesna, Agnieszka Holland w siedemdziesiątym roku życia ma miesiączkę.

 

Gdy o miesiączce Holland dowiedziała się Joanna Senyszyn, z zazdrością na swoim blogu  zawyła: "szkoda, że ciebie matka nie wyskrobała".

Holland zadziwiła świat swoją miesiączką, wyznając dumnie Jackowi Żakowskiemu:

"Mnie się te miesięcznice kojarzą się z moją miesiączką.  Te obchody urodziły groźne jajowęże!"

Czy Agnieszka Holland bardziej ceni jaja węża od męskich? Oto jest pytanie?

W audycji radiowej - Radia TOK FM Agnieszka Holland temat swojej miesiączki poszerzyła o powieść futurystyczną, mówiąc: "miesięcznica to dziwna nowomowa,

mnie się to również skojarzyło z moją miesiączką, bo miesiączka to jest comiesięczne krwawienie płodnej kobiety, jaką jestem".

Po tej płodnej rozmowie zaszła w ciążę pomimo jaj węża i urodziła obrzezaną w poprzek dziewczynkę...

Pani reżyser odnosiła się do ostatniej wizyty na Krakowskim Przedmieściu i kilku zdjęć, jakie pojawiły się w sieci. Widać na nich Holland z "Obywatelami RP" stojącą naprzeciwko policjantów dbających o porządek przed miesięcznicą smoleńską.

Holland zwróciła się z zapytaniem do policji dlaczego już istnieje ogrodzenie skoro miesiączka odbędzie sie dopiero jutro.

Pytanie było retoryczne, skierowane do policji, a nie do ginekologa - położnika, bo skąd biedny policjant miał znać terminy periodów Agnieszki Holland?

Ale mądry policjant odpowiedział pytaniem: "a kiedy pani miała klimakterium?"

Pytaniem na pytanie odpowiadają tylko Żydzi, a ten policjant był autentycznym gojem i dlatego zadziwił.

Dziwił się również goj Jacek Żakowski, że konsekwentnie Żydówka używa terminu „miesiączka”, a nie „miesięcznica”, że widocznie nie zna literackiej polszczyzny, tylko jidysz, na co Holland zareagowała:

 

"Kaczyński powiedział, że ma się odbyć 96 miesiączek. (…) Tak ludzie mówią, z pewną taką ironią. Miesięcznica to brzmi jak z jakiejś powieści futurystycznej; to dziwna nowomowa. Mnie się to również skojarzyło z miesiączką, bo miesiączka to jest comiesięczne krwawienie płodnej kobiety. A mnie się wydaje, że te obchody urodziły groźne jajowęże!  Coś powstało, co zatruwa nasz organizm społeczny i narodowy"

 

Agnieszka Holland dzieliła się również swoimi spostrzeżeniami po tym, co zobaczyła na Krakowskim Przedmieściu. Jak przekonywała, "Obywatelom RP" należy się wielki szacunek, a policjanci zachowywali się dziwnie.

 

 "Chciałam pokazać ich dowód sympatii dla mojej córeczki, która, jak dorośnie i będzie miała miesiączkę, to stanie ramię w ramię z "Obywatelami RP" i z KOD-em. bo ich wytrwałość i spokój budzą mój szacunek.

A oni stali w napiętym milczeniu, widać było, że coś się w nich dzieje, że to nie jest zwykłe stanie, lubiane przez Agnieszkę Holland - że tam jest frustracja, pretensja…

(…) Zwróciłam uwagę policjantowi, że nie życzę sobie filmowania. Nie zrobiło to na nim wrażenia, ale po paru minutach zniknął i już nie stoi. Coś tajemniczego tam się działo; wszystko to było teatralne i potwornie przygnębiające"— powiedziała Holland, podkreślając, że miesiączki Kaczyńskiego wywołują u niej nienawiść talmudyczną - tak jąk  ją uczyła mama.

Przeszukałem Talmud i nawet Koran i nigdzie nie odnalazłem męskich miesiączek.

Z własnych doświadczeń parlamentarnych wiem, iż miesiączki miewają wyłącznie

chłopo - baby, jak Anna Grodzka, przyjaciółka Agnieszki Holland.

Agnieszka Holland spodziewała się Oskara za swój piękny film "W ciemności", wykazujący obrazowo, jak w lwowskim kanale szmalcownicy z Armii Krajowej żądają od ukrywających się w kanale Żydów wszystkich pieniędzy i kosztowności. A tu g...o.

W jury zasiadali sami Niemcy i nie rozumiem dlaczego "W ciemności' nie otrzymał Oskara?

Ale po żydobolszewickich rodzicach przed Agnieszką Holland jest jeszcze wszystko.

 

                                                    Aleksander Szumański "Z lotu ptaka" Tel-Aviv

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @@@!
  Już skaczą z okien! Na stronie federacji stowarzyszeń byłych funkcjonariuszy organów bezpieczeństwa PRL-u ukazał się dramatyczny apel, w którym można przeczytać: „Wiemy, że już kilkoro z nas po otrzymaniu decyzji o jawnie bezprawnym i drastycznym obniżeniu emerytury lub renty targnęło się na własne życie”. Temat podjęła „Gazeta Wyborcza”, która idąc tym tropem, skrupulatnie opisuje trzy samobójstwa i pięć śmiertelnych zawałów jako efekt przyjętej przez PiS ustawy dezubekizacyjnej. Nie mieści im się w głowie, że nie będą dostawali więcej, niż wynosi średnia emerytura lub renta. Zawsze byli traktowani jak święte krowy. Mogli zrobić wszystko. Mogli wsadzić do więzienia, pobić, a nawet bezkarnie zabić. I robili to, a zwłaszcza tym, którzy zagrażali istnieniu PRL-u. Za swoje czyny byli sowicie nagradzani, a później cieszyli się wysokimi emeryturami. W tym samym czasie ci, którzy walczyli z komuną, żyli na granicy egzystencji. Nadal będę się upominał o obniżenie emerytur byłym milicjantom, którzy bili równie skutecznie jak esbecy. Prokuratorom i sędziom, którzy skazywali niewinnych ludzi. I przede wszystkim partyjnym kacykom, którzy im wszystkim wydawali polecenia.

  Ps..Jak widać nie trzeba do nich strzelać czy ich wieszać, pomioty przywiezione na sowieckich taczankach, czy fornali z czworaków, żydokomuniści, komunistyczni oprawcy sami się wieszają, dostając POwiastki o 1000zł-1700zł emeryturze, rencie. Cóż za sprawiedliwość dziejowa. Jak chazarstwo tw. Bolek Leiba Kone alias Wałęsa z Silberstein alias Suchocką wprowadzili ograniczenia emerytur do 250% kwoty bazowej dla pracowników, którzy zarabiali lepiej, ale płacili odpowiednio wysokie składki do ZUS-u, to wtedy było cicho! W końcu pracownicy NKWD/SMIERSZY/IW-WSW-WSI/UB, SB, etc.. składek na ZUS nie płacili jak do dziś uważający się za nadzwyczajną książęcą kastę prokuratorzy i sędziowie, których majątki nie mają pokrycia w pensji urzędnika państwowego, czas na dokładne rozliczenie i zastosowanie wobec nich Ustawy z 1921 Trąmpczyńskiego, czyli rozstrzelanie skorumpowanych złodziei.!(Ustawa z dnia 18 marca 1921 roku o zwalczaniu przestępstw z chęci zysku, popełnionych przez: urzędników. ) Z czego takie wysokie emerytury? Także lewak Miller zabrał Polakom świadczenia gwarantowane lecz ubecji/esbecji nie ruszył. Czekam kiedy będą to robić prokurwatorzy, sędziowie, Bolek, Bul, etc..etc... Toż to miód na moje serce Polaka. Im więcej ich z okien wyskoczy, czy się powiesi lub z "bulu" po obniżce zemrze to tym lepiej dla budżetu państwa i ZUSu!. A owe skakanie z okna zapoczątkował chazarski pomiot Henryk Holland, mąż tej parszywej lewaczki chazarskiej żydowicy "reżyserki" Holland i tate ich córki lesby z czego mamełe Holland i córusia są bardzo dumne! Henryk Holland żydowski bolszewik, członek syjonistycznej organizacji Haszomer Hacair, oficjalnie w Polsce rozwiązanej w 1949 roku, będącej odłamem Światowej Organizacji Syjonistycznej. Członek Komunistycznego Związku Młodzieży Polskiej. Redaktor „Czerwonego Sztandaru” i „Młodzieży Stalinowskiej”, dwóch komunistycznych gadzinówek wydawanych przez sowieckie władze okupujące Polskę. W późniejszym okresie członek komunistycznej Polskiej Partii Robotniczej oraz czołowy propagandysta PRL-u. Z polskich komunistów czapkował bardzo Gomułce, ale temu tez Gomułce narazi się bardzo, ponieważ gdy otrzymał poufne informacje o treści przemówienia Nikity Chruszczowa na XXII Zjeździe KPZR, w którym opisano okoliczności śmierci Józefa Stalina i Ławrientija Berii oraz poddano przez Chruszczowa krytyce stalinowską politykę. Henryk Holland starając się zapewnić sobie przychylność zachodu i dolarowy dodatek do komunistycznej pensji, Holland natychmiast przekazał informacje korespondentowi „Le Monde” w Warszawie Jeanowi Wetzowi oczywiście za dolarowe wynagrodzenie. Henryka Hollanda zatrzymano 19 grudnia 1961 i następnie poddano wielogodzinnemu przesłuchaniu, a w dniu 21 grudnia 1961 został aresztowany pod zarzutem z art. 7 „małego” kk. Po ogłoszeniu decyzji o aresztowaniu, przewieziono go do jego mieszkania na rewizję, aby rewindykować otrzymane od korespondenta Le Monde, Wezeta dolary. W czasie tej rewizji w momencie odkrycia skrytki z dolarami i wszelakimi złotymi precyzjami Henryk Holland popełnił samobójstwo, skacząc z okna mieszkania, znajdującego się na 6 piętrze budynku, w którym mieszkał.
 • @kula Lis 67 08:16:38
  [ dyktatura ] & [ demokracja ] w/g Holland

  https://pbs.twimg.com/media/DG9l9hxXYAAAFU6.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DG9l_svXsAErj4M.jpg
 • @kula Lis 67 08:16:38
  https://pbs.twimg.com/media/DHBt8KBW0AABt-4.jpg
 • @Autor
  Straszna ta forma Pana pisania . 1* Przykro to tak czytać . Pozdrawiam.
 • @Husky 08:32:48
  http://niewygodne.info.pl/gify5/duka-cimo-cios-550.jpg
  Tak postkomuniści z SLD dbali o esbeków. Tuż po przejęciu władzy w 1993 dali im wielkie podwyżki emerytur, które utrzymały się przez 23 lata! Dziś to już mało znany fakt, ale w kontekście ostatnich "depresji esbeków" warto przypomnieć: We wrześniu 1993 roku wybory parlamentarne w Polsce wygrali postkomuniści (SLD). Wraz z PSL stworzyli koalicję rządową. Jedną z pierwszych decyzji, jakie wspólnie podjęli, były zmiany w ustawach o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji oraz żołnierzy zawodowych. Efekt? Kilkadziesiąt tysięcy funkcjonariuszy Milicji Obywatelskiej / ZOMO, esbecji, ubecji i innych służb mundurowych PRL otrzymało podwyżki swoich emerytur. Niektórzy z nich nawet o 300 proc.! III RP pierwotnie została stworzona przede wszystkim dla wygody i bezpieczeństwa establishmentu PRL. To oni (przedstawiciele tego establishmentu) po 1989 roku przejęli kontrolę nad biznesem i mediami. To oni zasiadali w zarządach spółek wydzielanych z majątku upadającego PRL. To oni kierowali nowopowstałymi bankami komercyjnymi, które zostały wyodrębnione z NBP. To ludzie powiązani z PZPR i ustrojem "demokracji ludowej" decydowali o kształcie i kierunkach rozwoju III RP. Kiedy już ponownie przejęli pełnie władzy ustawodawczej (po wyborach parlamentarnych na jesieni 1993 roku) jedną z pierwszych istotnych decyzji jakie podjęli było przeforsowanie przez parlament nowej ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym żołnierzy zawodowych oraz ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym służb mundurowych, które przewidywały gigantyczne podwyżki uposażeń emerytalnych. Jaki był efekt wprowadzonych ustaw? Otóż równała ona w górę emerytury byłych żołnierzy Ludowego Wojska Polskiego, funkcjonariuszy Milicji, esbecji, ubecji i innych służb mundurowych. Przed wejściem w życie tej ustawy dochodziło bowiem do sytuacji, w której funkcjonariusz LWP/SB/UB, który z 35-letnim stażem pracy przeszedł na emeryturę w 1983 r., otrzymywał świadczenie o ponad 300 proc. niższe od funkcjonariusza, który z 35-letnim stażem pracy przeszedł na emeryturę w 1993 r. Przyjęte wówczas ustawy nakazywały przeliczać niższe emerytury do wysokości wyższych. W ten sposób kilkadziesiąt tysięcy funkcjonariuszy aparatu terroru PRL otrzymało sowite podwyżki swoich emerytur. I nikt z tym nic nie robił przez kolejne 22 lata...III RP miała być wymarzonym folwarkiem dla establishmentu PRL oraz sprzymierzonych z nimi przedstawicieli opozycji, którzy zamiast oczyszczenia Polski z komunistycznego złogu wybrali opcję "dogadania się" przy okrągłym stole. Teraz większość "zdobyczy" III RP nagle została wykoszona. Stąd jęk esbeków, wycie KOD, protesty uliczne UBywateliRP, ogólny zamach na demokrację i zagraniczne donosy Petru i Schetyny.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930