Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
695 postów 34 komentarze

PISZĘ PRAWDĘ

Aleszuma - Po prostu zwykły człowiek

AMERYKAŃSCY ŻYDZI W ATAKU NA POLSKĘ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ANTYSEMITYZM W ANTYSEMITYŹMIE

 

 

AMERYKAŃSCY ŻYDZI PRZECIWKO POLSCE

 

Według "Forward", żydowskiego pisma w USA, wysuwane roszczenia mają dziś jednoczyć Żydów i Niemców. Dotychczasowe powodzenie żydowskiego ruchu roszczeniowego skłania ludzi biorących w nim udział do dalszych działań wymierzonych w Polskę.
Artykuł Nathaniela Poppera w żydowskim piśmie "Forward" z 6 sierpnia 2004 r. nawołuje Żydów i Niemców, by wspólnymi siłami zaspokajali swoje roszczenia przeciw Polsce. Tekst nosi znamienny tytuł: "Bitwa roszczeniowa rozszerza się na polski front".

Autor pisze, że "wspólna walka Żydów i etnicznych Niemców stwarza nową sytuację w historii roszczeń tych, którzy przeżyli Holocaust... Nowe światło pada na opór Polski w zaspakajaniu [niby słusznych] majątkowych roszczeń". W tym artykule znalazł się uderzający zwrot o tych, "którzy przeżyli Holocaust" jako kategorii obejmującej wspólnie Żydów i Niemców. Do niedawna, według Żydów, wyłącznie Żydzi mieli prawo być uznani jako "Holocaust survivors", czyli ci, którzy przeżyli Holokaust. Teraz w tej samej kategorii Popper umieszcza i Żydów i Niemców - dzięki temu, że łączy ich w ruchu roszczeniowym przeciw Polsce. Popper cytuje Żyda, doradcę prezydenta Clintona, Stuarta Eizenstata: "Jest rzeczą wysoce niemoralną, że rząd USA nie poparł żydowskich roszczeń wtedy, kiedy Polska przystępowała do NATO i do Unii Europejskiej".
Podobny antypolski artykuł opublikował Jabeen Bhatti w "The Wall Street Journal" z 11 sierpnia 2004 r., z podróży do Legnicy, pod tytułem "Echa wojny".

"Wypędzeni z Polski w 1945 roku Niemcy chcą odzyskać majątki; po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej zgłoszono tuziny roszczeń do ziemi; wielu Polaków jest przerażonych".

Autor pisze, że polscy żołnierze "wypędzili" Niemców z ich domów, i nie wspomina faktu, że rząd niemiecki nie tylko rozpoczął wojnę, ale również podpisał bezwarunkową kapitulację, przyjmując również decyzje zwycięskich aliantów z 2 sierpnia 1945 r. powzięte na konferencji w Poczdamie. Ustalono wówczas prawnie usunięcie Niemców z terenów położonych na zachód od granicy na Odrze i Nysie oraz z Prus Wschodnich i włączenie do Polski Zachodniego Pomorza i Dolnego Śląska.

Na terenach tych dziś mieszka ponad 10 milionów Polaków. W 1940 roku na ziemiach tych mieszkało 8 milionów 850 tysięcy obywateli niemieckich. Około 5 milionów Niemców uciekło przed zbliżającym się frontem sowieckim, a 3,5 miliona zostało ewakuowanych z Polski na podstawie decyzji aliantów. Natomiast 20 lutego 1946 roku został podpisany protokół brytyjsko-polski o zakazie powrotu Niemców na wschód od granicy na Odrze i Nysie. Tak więc wszelkie roszczenia obywateli niemieckich ma obowiązek zaspokajać rząd niemiecki.

Wprawdzie kanclerz Schroeder powiedział w Warszawie podczas obchodów 60. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, że żądania Niemców zwrotu mienia z Polski to "stawianie historii na głowie", ale jest to niestety osobista opinia kanclerza, a nie wiążący układ.
Faktem jest, że komunistyczny rząd Niemiec Wschodnich (NRD) nie płacił odszkodowań Niemcom przesiedlonym z Polski i Czech, jak to czynił rząd Niemiec Zachodnich (RFN), ale teraz za odszkodowania te jest odpowiedzialny rząd zjednoczonych Niemiec, a nie rząd Polski - kraju, który najbardziej ucierpiał w czasie wojny, a następnie został zdradzony przez aliantów i oddany w niewolę sowiecką. Krzywdy, straty i cierpienia Polaków muszą być uznane, w ich świetle żydowski i niemiecki ruch roszczeniowy jest nielegalny. Rację ma poseł Antoni Macierewicz, cytowany w artykule Bhattiego, że ludzie mieszkający poza granicami Polski nie mają prawa do specjalnych przywilejów, których nie posiadają Polacy mieszkający we własnym kraju. Bhatti pisze, że mogą być potrzebne nowe traktaty i prawa, żeby powstrzymać powódź roszczeń i zapobiec fatalnemu pogorszeniu się stosunków Niemiec z ich wschodnimi sąsiadami.
Obecne żądania roszczeniowe - tak niemieckie, jak żydowskie - są tylko szczytem góry lodowej. Jest znamienne, że kierownicy żydowskiego ruchu roszczeniowego zawarli między sobą zgodę, żeby nie kłócić się o już zdobyte fundusze, ale powiększać żydowskie roszczenia. Teraz z typową dla siebie hucpą dziennikarze żydowscy nawołują do połączenia sił żydowskiego ruchu roszczeniowego z roszczeniami niemieckimi.
Bhatti cytuje bardziej ugodową wypowiedź niemieckiego adwokata w Berlinie Stefana von Raumera, że "lepiej nie szukać prawnych wybiegów i zawrzeć układ polityczny" wykluczający roszczenia (zarówno Niemców, jak i Żydów) wobec Polski. Europejski Trybunał Praw Człowieka nie ma podstawy prawnej do zasądzania roszczeń na szkodę Polaków, jak gdyby Naród Polski był mniej pokrzywdzony niż Niemcy i Żydzi, zwłaszcza żyjący poza granicami Polski. Trzeba pamiętać, że w XX wieku na terenach zamieszkałych przez Polaków toczyły się niszczące bitwy I Wojny Światowej, inwazji bolszewickiej w latach 1919-1920 oraz II Wojny Światowej, wraz z ludobójstwem popełnianym na Narodzie Polskim przez Niemców. Od roku 1914 do 1945 zginęło więcej Polaków niż Żydów. Natomiast w skali światowej tragedia Żydów zamordowanych przez rząd niemiecki jest tylko małą częścią tragedii masowych mordów XX wieku, "wieku śmierci", podczas którego zostało zabitych ponad 200 milionów ludzi. Żydzi stanowili 2,5 procent tych ofiar.
Żydowski ruch roszczeniowy chce, żeby chciwość zjednoczyła Żydów i Niemców przeciwko Polakom. Miejmy nadzieję, że rząd Niemiec więcej sobie będzie cenił dobre stosunki z Polską niż ustępstwa wobec żydowskiego ruchu roszczeniowego, który chce stworzyć wspólny antypolski front żydowsko-niemiecki w celu wysuwania niekończących się i do głębi niesprawiedliwych roszczeń Żydów i Niemców przeciwko Polsce.

                                                     Aleksander Szumański "Kurier Codzienny" Chicago

                                                     Tłumaczenie Józef Komarewicz

 

Dokumenty, źródła, cytaty:

 

Nathaniel Popper„The Jewish Daily Forward"; 6.08. 2004 r.

 

 

 

KOMENTARZE

 • Żydzi mieszkający w Polsce murem za Niemcami .
  Znaczy się - Holokaust nadal najlepszym biznesem na Świecie .

  https://pbs.twimg.com/media/DGsHcpjXYAAv9LC.jpg
 • Prezessimus stanie na wysokości zadania jak niegdyś bliźniak na froncie wsparcia naszości wojny z Irakiem
  POPiSowo i sexlewicowo gebelsowskimi kręgami podejrzeń i gruntowym Mariusza Kamińskiego ziobrohakiem i zawiedzie Duda nadzieje zdradzieckich mord i kanalii , że mu się coś nie uda.
  Polscy Żydzi byli z reguły aszkenazyjscy czyli niemieccy lecz nie żałowali krwi talmudycznej rasy jako nadziei dla potomków Sarmatów a szczególnie rzymskich legionistów, którzy zabłądzili niegdyś w litewskich puszczach na pasożytnictwo nawet po wsze czasy
 • @Aleszuma
  Atak na Polskę w formie roszczeń snuje się chyba od czasów papiestwa JPII, od którego Żydzi również domagali się wypłaty – podobno za uznanie jego papiestwa. Niedoczekali się, więc … zamach.
  Przypominam, że za exposé masonerii w administarcji jego poprzednika, czyli JPI, papiez Albino Luciani został „zlikwidowany” w ciągu zaledwie 33 dni pontyfikatu.

  Ale w zeszłym tygodniu nąstpił inny atak na Polske! Zwie się on „SANKCJE NA ROSJĘ”, co praktycznie oznacza bankructwo polskich rolników i firm, które sprzedawały do Rosji swoje produkty.

  Błagałem tutaj w NEonie24 tzw. liderów Polski niepodległej, prawej, i samostanowiącej aby pisali Listy Otwarte do amerykańskiego Kongresu wyrażając swoje oburzenie, protesty, i rationalé celem zniesienia tych sankcji. Ani jeden z nich nie pisnął nawet słowa!
  Dowiedziałem się tylko od J. Ruszkiewicza: „Polacy w ogromnej większości to już mentalni kastraci.” (Jarek Ruszkiewicz SL 04.08.2017 09:48:55)
  Cóż, anty-syjonistów w Polsce już nie ma, a okazja czyni złodzieja.
 • 5* - I oto sukces zwycięstwa, któr przyszło przez Maryję
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/135591,zwyciestwo-przyjdzie-przez-maryje
 • @
  Żydo-Kosiur, jak zwykle gani „Watykan”, ale nie Żydów.
  Jeśli o Żydów chodzi, to wg Kosiura: „Trzymaj się Pan z daleka od rasowego wroga” - Rzeczpospolita 02.01.2017
  Cóż, debil.
 • @Zdzich 17:11:45
  Dziduś, słoneczko,
  ty jesteś kretyn - wyjątkowy kretyn.

  Cała twoja religia jest przecież żydowska i Żydów wynosząca na piedestał.
  Wrogów nakazuje miłować, a grzechem nazywa nacjonalizm, czyli naturalny instynkt i prawo do obrony, grzechem jest też antysemityzm, czyli walka z wrogiem.
 • Tylko zdrajcy folksdojcze są przeciw reparacjom wojennym i oczywiście stosują
  te same co zawsze KGBoskie techniki manipulowania, że nie ma szans, że to głupota, że nie warto, że to dziadostwo itd itp
  To typowe dla zdrajców TWarzyszy folksdojczów czy KomoRuskich WSIowych UBywateli których w Polsce masa co tam masa Rzesza i to IV.
  Temat reparacji to kolejny temat łatwo pozwalający rozpoznać wroga Polaków i Polski, zdrajce służącego ruskiemu pruskiemu okupantowi i grabieżcy.
  Reparacje są obowiązkiem każdego Polaka wobec przodków, rodzin i potomków oraz wobec ojczyzny.
  Trzeba pamiętać że Niemcy dzięki folksdojczom i EU cały czas okupują Polskę i grabią nas i rujnują oraz poniżają i oczerniają przed światem.
  Tylko reparacje wojenne uzdrowią relacje Polaków z Niemcami i innymi krajami. I skończą z Niemiecką propagandą zrzucającą ich odpowiedzialność za zbrodnie II WŚ i obciążające nimi Polaków. Walka o reparacje pokaże całemu światu że to Niemcy są sprawcami tych zbrodni.
  Trzeba pamiętać że Niemcy dzięki folksdojczom i EU cały czas okupują Polskę i grabią nas i rujnują oraz poniżają i oczerniają przed światem. Do kolejny dowód na to że tylko walka o reparacje i ich wypłata wyleczy tych zbrodniarzy i bandytów z takiego traktowania Polaków.
  Wywalczone odszkodowania pozwolą na odbudowę należnej nam pozycji w Europie na świecie, pozwolą na budowę nowoczesnej silnej bogatej bezpiecznej Polski.
  Tylko wywalczenie odszkodowań pozwoli Polakom odzyskać godność wolność i suwerenność.
  A walka o reparacje to obowiązkowa walka każdego Polaka, to walka całego narodu a nie polityków. To my suweren, cały naród musimy wywalczyć te odszkodowania. To my cały naród musimy decydować o tym co zrobimy z tymi odszkodowaniami. To my musimy za nie zbudować nasze prawdziwie narodowe banki, koncerny, stocznie, przemysł itd Zbudować za nie wielką potężną bogatą bezpieczną Polskę dla nas i naszych dzieci i wnuków.
 • @Braterstwo.org 08:12:58
  //Temat reparacji to kolejny temat łatwo pozwalający rozpoznać wroga Polaków i Polski, zdrajce służącego ruskiemu pruskiemu okupantowi i grabieżcy. ///

  Temat reparacji to narzucona nam (a zaakceptowana przez PIS-owskie elity) metoda irytującego podszczypywania Niemców.
  Temat reparacje to de facto osaczanie Polski z zachodniego kierunku.
  Bo z kierunku wschodniego już jesteśmy nieźle przyblokowani.Dla większej pewności wymyślono afere z dizajnem nowych paszportów.Ukraińcy szaleją i trudno im się dziwić bo my też byśmy szaleli gdyby niemcy swoje paszporty przyozdobili wizerunkami Gdańska czy Wrocławia.
  Efekty już widać:

  ///Prezydent Francji Emmanuel Macron pod koniec sierpnia pojawi się na spotkaniu z premierami Austrii, Czech, Słowacji, Bułgarii i Rumunii. W komentarzach do tej informacji najwięcej uwagi poświęca się jednak temu państwu, którego pominięcie jest bardzo wymowne. To oczywiście Polska. Francja wymierza właśnie mocny policzek dla dyplomacji pod kierownictwem Witolda Waszczykowskiego. ///
  http://natemat.pl/214401,policzek-dla-msz-prezydent-francji-spotka-sie-m-in-z-przywodcami-bulgarii-i-rumunii-polski-na-liscie-brak
  a będzie jeszcze "lepiej"
 • DEBIL@Grupa „D” Departamentu IV MSW do Walki z Kościołem 18:12:02
  Ten z piedestału „żyd” JPI popełnił samobójstwo, a drugi „żyd” po nim, JPII, zorganizował zamach na samego siebie.
  Do tego, nacjonalista ks. Jerzy Popiełuszko nazywał nacjonalizm grzechem.

  Tylko DEBIL TAKI JAK TY może wciskać tutaj takie farmazony.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031