Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
707 postów 34 komentarze

PISZĘ PRAWDĘ

Aleszuma - Po prostu zwykły człowiek

LIST OTWARTY DO PREZYDENTA RP ANDRZEJA DUDY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z TERRORYSTAMI SIĘ NIE NEGOCJUJE.

 

 

LIST OTWARTY DO PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ DR. ANDRZEJA DUDY."WARSZAWSKA GAZETA" 26 LIPCA 2017 ROKU; RED. NACZ. POTR BACHURSKI.

 

Z TERRORYSTAMI SIĘ NIE NEGOCJUJE.

 

Przez dwa lata nie znalazł Pan czasu na przygotowanie swojego projektu reform w sądownictwie. A czyż nie obiecywał Pan tego w trakcie kampanii wyborczej? Skąd zatem zaskoczenie, że zabrał się za to rząd?

Jest Pan naszym prezydentem. Nie komunistycznym zbrodniarzem , esbeckim kapusiem, alkoholikiem czy chamem chodzącym po czyichś meblach. Ludzie czekali na zmiany i walczyli o nie przez osiem lat oszukańczych rządów PO. A Pan dziś negocjuje z tymi, którzy niszczyli naszą Ojczyznę?

Gdzie Pan był i co Pan robił, Panie Prezydencie przez dwa lata? Gdzie Pan był kiedy powstawały zawetowane przez Pana nowelizacje ustaw? Na salonach z Donaldem Trumpem czy może z księciem Wiliamem? Może za dużo czasu spędza Pan na spotkaniach towarzyskich i zapomniał Pan co przyrzekał milionom wyborców? A teraz ugina się Pan, bo kilkadziesiąt tysięcy ludzi spośród czterdziestu mionów wyszło na ulica w niektórych miastach?

Z terrorystami się nie negocjuje, Panie Prezydencie. A lewactwo jest jak Al-Kaida. To są polityczni terroryści, którzy chcą siłą przywrócić swoje rządy. Dla nich demokracja istnieje tylko wtedy, kiedy oni rządzą. Trybunał Konstytucyjny jest uczciwy tylko wtedy, kiedy ich sędziowie są na stołkach...

Dlaczego nie odwołał się Pan do Narodu? Do Patriotycznego Narodu, który Pana wybrał na prezydenta? Milionów Polaków, które Panu zaufały. Gdzie jest nasza wieloletnia praca na rzecz wolnej katolickiej Polski? Dzisiaj jednym gestem zmarnował Pan lata pracy.

 

ZMARNOWAŁ PAN ZAUFANIE POLAKÓW

 

A gdzie jest manifestacja poparcia dla rządu? Od ponad roku piszemy w "Warszawskiej Gazecie" o potrzebie takiej manifestacji. I co?

Dlaczego pozwolono totalnej opozycji na bezczelną propagandę, że PiS chce cofnąć Polskę do czasów PRL-u? A przecież to oczywiście jest, że jest dokładnie odwrotnie. Rząd Beaty Szydło chce uwolnić sądownictwa od złogów komunistycznych. Wszyscy, którzy twierdzą, że wraca PRL, kłamcami, żerującymi na uczuciach uczciwych ludzi.

Język nienawiści używany przez lewackie środowiska ma za zadanie wywołać zamęt i zamieszki.

 

ZWOŁYWANIE LUDZI POD DOMEM JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

JEST ZWYCZAJNYM ZBYDLĘCENIEM

 

Czy nie powinniśmy zacząć chodzić pod domy Grzegorza Schetyny, Ryszarda Petru lub Adama Michnika i terroryzować ich rodziny i sąsiadów? Może taka właśnie powinna być reakcja patriotycznych środowisk? Oko za oko, ząb za ząb.

Jeżeli pragniemy zorganizować prawdziwy "Marsz Miliona", to odpowiednim dniem jest niedziela 17 września - rocznica napaści Sowietów na Polskę.

Jako prezydent będzie Pan miał czas na przygotowanie własnego projektu ustawy o naprawie sądów, który da możliwość faktycznych zmian, a marsz potwierdzi oczekiwania Narodu.

Do tego jednak jest potrzebne szerokie poparcie wśród patriotycznych środowisk, W śród których najważniejszym jest środowisko "Radia Maryja" i telewizji "Trwam" (300 tysięcy ludzi).

To największa siła społeczna w Polsce pod duchowym przywództwem ojca Tadeusza Rydzyka. To także górnicy, stoczniowcy i cała Solidarność pod przywództwem Piotra Dudy (80 tysięcy ludzi). Bardzo istotne jest zaangażowanie się polityków PiS poprzez ich biura poselskie, czy senatorskie, które powinny pomóc ludziom (około 100 tysięcy osób) w dotarciu na "Marsz Miliona".

Nie wolno zapominać o środowisku "Marszu Niepodległości" (to kolejne 100 tysięcy ludzi) i o wszystkich organizacjach studenckich.

 

ZAANGAŻOWANIE SIĘ TYGODNIKÓW "wSIECI". "GAZETY POLSKIEJ" I "POLSKI NIEPDLEGŁEJ".

 

Jest bardzo ważne, wiemy już, że "Kluby Gazety Polskiej" to grupa patriotów

licząca wraz z sympatykami około 3 tysiące osób.

Trzeba zaprosić na marsz naszych braci Węgrów. A 17 września to dobry termin również dla rolników, których także nie powinno zabraknąć.

Cytując jednego z Pańskich niechlubnych poprzedników, do których Pan się niebezpiecznie zbliżył swoją decyzją, niech Pan nie idzie więcej tą drogą.

Jeden błąd Naród może Panu wybaczyć, jeżeli go Pan naprawi.

KOLEJNYCH - JUŻ NIE.

                                              Piotr Bachurski redaktor naczelny "Warszawska Gazeta"

 

Na dokumencie pieczęć "Kancelaria Prezydenta RP" Kancelaria Główna

- wpłynęło 2017 - 07 - 26 podpis                                       

KOMENTARZE

 • Dziś mija dwa lata od momentu kiedy normalność PAD zastąpiła obciach PBK rodem z WSI
  https://pbs.twimg.com/media/DGfOWZ9WsAAlapx.jpg

  6.08.2015r. AndrzejDuda został zaprzysiężony na Prezydenta RP.
  To były bardzo intensywne 2 lata.
  Jak wyglądały?

  https://pbs.twimg.com/media/DGdSXKvXUAEP5Rh.jpg
 • @Husky 07:52:15
  No właśnie, jak wyglądały te 2 lata?

  http://www.plotek.pl/plotek/51,79592,19650022.html?i=20

  https://r-scale-44.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/28dc6b0e1b33769b4b94685e4f4d1e5c/e1b66ad0-29a9-41b1-ad3a-d2bf4c474442.jpg?type=1&srcmode=0&srcx=1/1&srcy=0/1&srcw=1/1&srch=79/100&dstw=640&dsth=360&quality=80
 • @Lotna 11:15:45
  Każdego poranka zaglądam na ten portal, by dowiedzieć się najświeższych wiadomości z kraju i ze świata
  To najbardziej opinio(s)twórczy portal w necie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930