Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
748 postów 35 komentarzy

PISZĘ PRAWDĘ

Aleszuma - Po prostu zwykły człowiek

Bolszewickiej bandy aktorskiej ciąg dalszy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

zabić Jaroslawa Kaczyńskiego, seks oralny ze św. Janem Pawłem II podcieranie się flagą Watykanu

 

 

BOLSZEWICKIEJ BANDY AKTORSKIEJ CIAG DALSZY

POLICMAJSTER FRANCA TIMMERMANS GŁÓWNY REŻYSER OBU SPEKTAKLI

W TEATRZE BYDGOSKIM SYN BOŻY JEZUS CHRYSTUS SCHODZI Z KRZYŻA ŚWIĘTEGO BY ZGWAŁCIĆ MUZUŁMANKĘ.

SEANS NIENAWIŚCI W TEATRZE POWSZECHNYM W WARSZAWIE

KLĄTWA NA TEATR POWSZECHNY W WARSZAWIE

KTO WYCIERA DUPĘ FLAGĄ WATYKAŃSKĄ?

 

Skończyły się czarne i białe marsze, dla wypełnienia luki wyszły na ulice bandy prezenterów kultury polskiej, reżyserów, dyrektorów teatrów polskich, aktorów pierdolących się na scenach polskich teatrów w Warszawie Wrocławiu, Bydgoszczy, Krakowie z udziałem m.in. Krystyny Jandy, nadwornej komunistycznej szczekaczki, Jerzego Treli, czy też posła Nowopierdolącej się Nowoczerskiej , z pierdolcem po szkole powszechnej Krzysztofem Mieszkowskim wrzeszczącym na ulicach, iż I sekretarza PZPR zastąpił Jarosław Kaczyński.

A w teatrze bydgoskim Syn Boży Jezus Chrystus schodzi z Krzyża Świętego, by zgwałcić muzułmankę.

Teatralni dżihadyści działają nadal. W Teatrze Powszechnym w Warszawie zbierają pieniądze na zabójstwo Jarosława Kaczyńskiego, w międzyczasie uprawiając seks oralny z figurą św. Jana Pawła II i przygotowują szubienicę do powieszenia Ojca Świętego Jana Pawła II. Teatralne kurwisko reżyseruje niejaki i nijaki Oliver Frljić chorwacki sukinsyn, nawołując do zbrodni śladami towarzysza Lenina, który mordował duchownych w cerkwiach, a ciała z grobowców cerkiewnych żołnierze radzieccy wrzucali do Newy w Lewningradzie. Później założono w Polsce Stalinogród i towarzysz premier Srankiewicz obiecywał robotnikom odcięcie ręki. Następca Srankiewicza Szetyna (pseud. Schetyna) w akcji "Widelec" wygniatał wyznawcom wiary chrześcijańskiej jaja.

Poslanka nowoczerskiej Scheuring - Wielgus powiedziała: "polski teatr po 18 lutego to już inny teatr. Kupujcie bilety, bo zabraknie. Ja juz byłam. Pójdę jeszcze raz" .Pójdzie nie jeden raz jeszcze w sprawie zbiórki pieniędzy na morderstwo Jarosława Kaczyńskiego.

Jeden z widzów, który miał już okazję obejrzeć sztukę, nagrał jego część. Film pojawił się już w sieci. Widać na nim m.in. scenę, w której jedna z aktorek imituje seks oralny z figurą papieża Jana Pawła II. W kolejnej scenie na jego postaci pojawia się napis "obrońca pedofili", a jeden z aktorów zakłada mu na szyję szubienicę. W innej części sztuki pada propozycja przeprowadzenia zbiórki pieniędzy na zabójstwo Jarosława Kaczyńskiego, przy czym jednocześnie aktorka cytuje art. 255 kodeksu karnego, mówiący o odpowiedzialności karnej za publiczne nawoływanie do popełnienia zbrodni lub pochwalaniu popełnienia przestępstwa, który to artykuł zabrania jej dokonać tej zbiórki.

"Manifest piramidalnej głupoty"

W spektaklu jest też jeszcze wiele innych kontrowersyjnych scen, które oburzyły przedstawicieli środowisk prawicowych i katolickich. "Co to ma wspólnego ze sztuką? Jakkolwiek pojmowaną? Czy ideologiczno-polityczny happening pozostaje nią nadal? (…) Przypomina mi to radość małego chłopca z powodu tego, że na złość rodzicom udało mu się najpierw zwymiotować na obrus, a potem na bis nasikać w nocy do łóżka. To równocześnie pochwała inwazji barbarzyństwa, ale i manifest piramidalnej głupoty. Głupoty doraźnego mordobicia przebranego za sztukę" – grzmi na łamach portalu polityce.pl prawicowy publicysta Piotr Zaremba, który sam przyznaje, że sztuki jeszcze nie widział.

"Można powiedzieć, że Frljić nie występuje przeciw Bogu, tylko jego urzędnikom, którzy oprócz słów głębokich, przepojonych troską i miłością, głoszą czasem prawdy dalekie od ducha miłosierdzia, będące przejawem własnej pychy i zadufania.

 

Tylko czy akurat Jan Paweł II, o którym miliony ludzi nie tylko w Polsce myśli z szacunkiem, który stał się niewątpliwym architektem społeczno-politycznych przemian w tej części Europy, upominał się o prawa człowieka, powinien być stawiany na równi z księdzem pedofilem z sąsiedniej wioski?" – pyta z kolei na łamach "Rzeczypospolitej" Jan Bończa-Szabłowski.

Są też bardziej entuzjastyczne recenzje. "Aktorzy Teatru Powszechnego w Warszawie razem z reżyserem Oliverem Frljiciem przypominają, w jak dusznym i zablokowanym kraju żyjemy - nie od półtora roku, ale od wielu, wielu lat. »Klątwa« według Stanisława Wyspiańskiego to awangardowa polityczna rewia" – pisze w "Gazecie Wyborczej" Witold Mrozek.

Oliwy do ognia dolał wpis na Twitterze Tomasza Thun Janowskiego, dyrektora Biura Kultury m.st. Warszwy. "Wspaniałe i ważne przedstawienie" – ocenił "Klątwę".

Ratusz: nie ingerujemy w treść spektakli.

Nikt już nie chce zgwałcić HGW. Podobno już śmierdzi przed gniciem w pierdlu.

 

Franca Timmermans ( pseud. Frans) jest głównym reżyserem obu spektakli w zastępstwie żydobolszewika Martina Schulza, przyszłego kanclerza NRD (pseud. Niemiecka Republika Federalna) celem obalenia faszyzmu w Polsce Jarosława Kaczyńskiego.

Według Franca, Jarosław Kaczyński osobiście dziurawi opony sędziom i wycina im hamulce.

Komu wyciąć jaja pytam szetyńską akcję 'Widelec" ?

Kto wyciera dupę flagą watykańską? Która kurwa wyjmuje z cipy polską flagę na deskach Teatru Powszechnego w Warszawie?

 

Natomiast w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN żydowski wróg narodu polskiego Adam Michnik porównuje historyków piszących prawdę do Adolfa Hitlera. Do kogo należy porównać Adama Michnika z agentem komunistycznym tatusiem Ozjaszem Szechterem, skazanym przez polski sąd II RP na 8 lat p...? Michnik wróg Polski, Polaków i polskości, porównujący Kościół i Polaków do głoszenia obłudy, kłamstwa, hipokryzji, konformizmu, patrz https://www.youtube.com/watch?v=QlSsg7QkjrY (link is external)

 

 Michnik pragnie połączenia Polski z Ukrainą w POL- UKR, czy też UKR - POL. A co na to prokuratura?

 

 BOLSZEWICKIE HASŁA POD WAWELEM

 

Neobolszewickie hasła uliczne pod Wawelem w wykonaniu aktorów, reżyserów, animatorów kultury, sędziów Sądu Najwyższego zabraniających szczania protestującym o skazanie Miernika, nauczycieli, krzewicieli oświaty, śmigłodupców z PO i Nowopierdolącej Się z petrułgarzem, lekarzy - łapówkarzy, pielęgniarek, którym za mało łapówek i innym różnym kurwom ulicznym występujących przeciwko rządowi Prawa i Sprawiedliwości, możecie skoczyć PiS do dupy!!!!!!Razem z bandziorem łapówkarzem I alimenciarzem Mateuszem Kijowskim z Komitetu Obrony D... (własnej).Królowie i królowe polskie patrzą na tę antychrystusową bandę. Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • To niepojęte !
  Ile jeszcze będzie trwać szkalowanie ,ośmieszanie polskich wartości i kalanie polskiej kultury - kim są te sodomickie kreatury które rozpanoszyły się jak widać w naszej ojczyżnie i bezpardonowo atakują nas Polaków na naszym terytorium próbując nam na siłę i w bezczelny sposób wprowadzić swoją kulturę ,swój sposób bycia i styl życia
  Dlaczego jest tak słaba reakcja na tego typu prowokacje że strony naszych władz ?
  Pamiętam , jak spalono kukłę pewnej nacji i jaki to był rejwach na cały kraj ,a czemu my Polacy nie bronimy swoich wartości i dobrego imienia
  To niepojęte !
 • Prokurator do działania.
  Prokurator do działania. To powinno być ścigane z urzędu. Co robić z ludźmi, którzy nie zachowują się normalnie ? Ludzie, którzy
  nie zachowują się normalnie, są nienormalni. Takich ludzi wysyła się do psychiatry na badania. Jeśli nienormalni ludzie sieją zgorszenie i demoralizację, są zagrożeniem dla moralności publicznej, to takich ludzi ubiera się w kaftany bezpieczeństwa i zamyka w ośrodkach odosobnienia. Już bowiem od czasów starożytnych wiadomo, że wariat na swobodzie zagrożeniem jest w przyrodzie. Jeśli władze nie potrafią sobie poradzić z wariatami to znaczy, że nie nadają się do rządzenia.
  Władze powinny też wiedzieć, że jedynym lekarstwem na motłoch jest
  bat. Nie ma innego. Jeśli władze nie potrafią zatrzymać rozkładu państwa, powinny zostać wymienione na takie, które umieją sobie poradzić z tego typu prostymi problemami. W omawianym przypadku należy wysłać oddziały Policji aby spałowały motłoch tak, żeby nawet krew sikała. Jeśli to nie pomoże, jeśli nie przestaną swawolić, to należy prowodyrów pozamykać albo w więzieniu, albo w wariatkowie. To muszą rozstrzygnąć badania psychiatryczne. Już Tacyt uczył, że "tylko głupcy swawole nazywają wolnością." Zatem na swawole w żadnym wypadku pozwalać nie wolno ! Teatr pomylił kulturę z burdelem. Działają jak analfabeci. Należy bezwzględnie wstrzymać nawet już przyznane dotacje dla teatru, a dyrektora zwolnić w trybie dyscyplinarnym. Bez względu na konsekwencje dla istnienia teatru. Powinna to być w końcu solidna nauczka. Rząd powinien zlikwidować wszelkie dofinansowanie teatrów i filmów ! To rodzi tylko patologie !!!
  Teatr to przede wszystkim aktorzy, jak nisko trzeba upaść żeby zgodzić się zagrać takie role? z jakiego środowiska się wywodzą? przecież mają bliskich, rodziny, znajomych; czy kasa to wszystko co się dla nich liczy? Dla nich to powinna być ostatnia rola w karierze aktorskiej.
  OBSADA:
  KAROLINA ADAMCZYK
  KLARA BIELAWKA
  MARIA ROBASZKIEWICZ
  BARBARA WYSOCKA
  JULIA WYSZYŃSKA
  JACEK BELER
  ARKADIUSZ BRYKALSKI
  MICHAŁ CZACHOR
 • Artysty -
  a jeszcze obrzucicie widzów fekaliami?
  Oczywiście w ramach "wolności wyrazu artystycznego"
 • 280 milionów płodów. Jedyny kraj, w którym przeprowadzano aborcję na przemysłową skalę
  Tylko w 1987 roku dokonano tam ponad sześciu milionów legalnych aborcji. Skrobanki były ogólnodostępne, bezpłatne, gwarantowane przez państwową służbę zdrowia. W przeciwieństwie do antykoncepcji. Dlaczego kobietom łatwiej było usunąć ciążę, niż się przed nią zabezpieczyć?

  http://s.ciekawostkihistoryczne.pl/uploads/2017/02/Weigh_your_child_every_week-600x466.jpg

  http://ciekawostkihistoryczne.pl/2017/02/19/280-milionow-plodow-jedyny-kraj-w-ktorym-przeprowadzano-aborcje-na-przemyslowa-skale/
 • @Husky 07:41:50
  Zagadałeś ludzkim głosem Husky, to cieszy.
 • @kula Lis 66 08:19:20
  Właśnie na citizengo podpisałem petycję, w tym:"....zaprzestania finansowania teatru z publicznych pieniędzy oraz odwołania jego dyrektora...." Podpisów szybko przybywa.
  A ci "artyści" z Julią Wyszyńską na czele, tak jak piszesz powinni jak najszybciej zakończyć swoją żałosną karierę aktorską
 • @Jeremi 13:46:13
  Tu nie chodzi o uczucia religijne tu chodzi o ściekową demoralizację, upodlenie Polaków.
  Reklamowanie wyuzdania, zboczonej pornografi, to dno obyczajowe które na publicznej scenie jest demonstrowane. Tu powinny być wyroki za niszczenie polskich wartości, morale, i kultury, dobrych obyczajów a nie kloaczne wyuzdanie. Tak drodzy państwo niszczy się Polskość. Nie dajcie się nabrać że za atak wybrano JP II i chrześcijaństwo. To nie o to chodzi chodzi o Polskość i zepchniecie jej do prostytucji moralnej i obyczajowej i pozbawienie szacunku!!! Niech ktoś w UE odegra taką sama scenę w publicznym miejscu z kimkolwiek. Zaraz zwinie go policja za skandaliczne zachowanie

  kom. z sieci
 • @Husky 18:52:11
  A może tak seks oralny z Mahometem? Gwiazdą Dawida? etc..Dlaczego nie, p.Frilić?!!! Ten wstrętny incydent jest składnikiem totalnej ideologii eurożydokomunizmu ta ideologia ma między innymi zniszczyć sztukę jako taką a w jej miejsce podstawić imitację...Żydostwo i lewactwo pluje nam w twarz, wylewa pomyje na nasza wiarę, poniewiera nasze najświętsze symbole. Wypowiada otwartą wojnę chrześcijaństwu. PO, N., Gazeta wyborcza to popiera. Nawołują do mordu. Ci wszyscy pseudoaktorzy stracili prawo do nazywania się aktorami i Polakami! Wstyd! Hańba! Mam nadzieję, że ktoś ich osądzi!!! Każdego aktora grającego w tym serialu, będącego jeszcze katolikiem kościół powinien ekskomunikować i tyle...
 • @Jeremi 13:46:13
  A niech postępowcy spróbują manipulować gwiazdą Dawida koło otworów fizjologicznych, albo Koranem, ale na to trzeba mieć jaja a nie pełne gacie, tchórzliwe doopki. To nie teatr to burdel. Gdyby to paskudztwo wystawiono prze 1989 rokiem z teatru zostałaby kamieni kupa. Pospolita szmata Wyszyńska straciła prawo do nazywania się aktorką i Polką, podobnie jak wszyscy inni występujący w tym skandalu. Ani ona Polka ani pani. Co to za łajno, ta jakaś Wyszyńska, co agituje za morderstwem ? może by tak zabić to suczysko wibratorem. Ta Wyszyńska to brzydkie toto, paskudne i nie dziwię się temu, że w takich skandalicznych ramotach występuje. Panią to była Danusia Szaflarska a ten zespół to chlewnia. Wynarodowiona chlewnia pokwikująca przy tym gnoju na scenie. Łby na łyso i karcer. Aktor zawsze może odmówić wystąpienia w takim spektaklu. Jeżeli jednak tego nie czyni, to tacy "artyści" jak pan Frljić "hulają nam po grzbiecie". Kiedyś takie kopulujące można było spotkać pod latarniami, a dzisiaj żeby takie zobaczyć trzeba wykupić bilet do teatru. To artystki ze spalonego teatru. Każdy artysta plujący na Polskość powinien być eliminowany /zwalniany/wilczy bilet . I to winna czynić obecna władza. Kwestia winna być skierowana do psychiatry. Ludzie biorący udział w tym wydarzeniu winni być oceniani pod względem zdrowia psychicznego.
 • @Husky 18:52:11 na taką sztukę bym poszedł!
  Frilicz czy jak mu tam gwałci brzydactwo żydowica Wyszyńską, Owsik współżyje z Michnikiem, a Janda robi loda Olbrychskiemu. Stara i brzydka Holland podnieca Budkę, a Swetru posuwa Joaśkę i Shreka na zmianę.
 • @kula Lis 66 19:32:18
  Gdyby chodziło o islam, to po prostu ktoś obciąłby tym debilnym artystom głowy i skończyłoby się mówienie o wolności sztuki.
 • @kula Lis 66 19:51:31
  'Szopka TVP' była niesmaczna i przekroczyła dopuszczalne granice?
  'Klątwa' zaś to wyrafinowana, wyborna sztuka?
  Hmmm
 • @Husky 20:09:43
  Joanna Scheuring-Wielgus jest członkiem NOWEJ Rady Programowej Polskiego Radia. Sama tam wlazła czy to PiS ja tam wpuścił? Tak tylko pytam? Miało być tak inspirująco: po spektaklu Scheuring-Wielgus miała publicznie robić "ks"Lemańskiemu łaskę, wszyscy na to czekali i się nie doczekali.
 • @Husky 20:09:43
  Tu Kurskiego trzeba pochwalić. Wyjebał "aktorkę" qurwę Wyszyńską z serialu "Na dobre i na złe" oraz z TVP, a także dwie dziennikarki z TVP-Kultura za chwalenie tego gówna. Najlepsze dla pomiotu chazarstwa to uderzenie po kieszeni, nic tak bardziej nie boli.
 • @@@!
  Podobno następny spektakl Oliwer ma zrealizować przy pomocy znanego nowoczesnego posła. Przedstawienie to, to podobno klasyka literatury światowej. Do spektaklu zaangażował kilka ogierów ze znanej stadniny. Propozycję głównej roli złożył znanej ostatnio i rozsławianej "powszechnie" "aktorce". Propozycja została ponoć przyjęta z ogromnym entuzjazmem, co odbiło się szerokim echem we Wrocławiu, naszej stolicy awangardy. Zostało tam według bardzo wiarygodnych źródeł zebranych natychmiast ok. 20 tyś. podpisów poparcia dla nowoczesnego Oliwera, będących jednocześnie znakiem dezaprobaty dla naszego ciemnego narodu, niepotrafiącego przeniknąć geniuszu czołowych "wyzwolonych tfurców" krajowych, europejskich, światowych i wszechświatowych. Przepraszam, ale dalej już nie mogę... Nie dobrze mi się zrobiło...
 • Co za ohydne kurewskie babsko !!!! niech teraz zarabiając obciąga temu serbowi !!!
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/02/23/600/390/ce09cee9f3b44efda72686dbde8542eb.jpeg
 • POradzi sobie aktoreczka, sex oralny ma widać opanowany. Może ma inne ukryte jeszcze talenty.
  I pierwsza sprawa załatwiona. Ta "aktorka" chyba już zakończyła aktorską karierę. Jak widać ostatnia rola sławy jej nie przyniosła, może jedynie negatywny rozgłos. Niech obciąga na ulicy; może zarobi... co za tępa dzida...Jeżeli ta lodziara tak dobrze robi loda to myślę, że na utrzymanie zarobi. Nie ma miejsca dla takich postaw i takich pracowników w telewizji narodowej. Tak trzymać!!! Kiedy Janda i jej podobni cwelebryci staną murem za "niszczoną przez państwo PiS" "aktorką"? Może jakiś marsz poparcia dla "aktorki" Wyszyńskiej?
 • @@@!
  Czy Budka i Sowa zgłosili jej pomoc prawną? Jej marzeniem jest morderstwo Kaczyńskiego?!? Czy ona jest chora psychicznie? Naprawdę prokuratura nie może się tym zająć? Przecież to jest publiczne pochwalanie przestępstwa? Zastrzeganie, że ona nie nawołuje do zabójstwa, bo prawo zabrania, nie oznacza, że de facto nie pochwala takiego czynu. Wyraźnie, publicznie potwierdza, że mord na Kaczyńskim jest jej marzeniem. Do prokuratury z tym.
 • Dobra a co na to kodeks karny?
  Art. 18. kk.:
  § 1. Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu.
  § 2. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego.
  § 3. Odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie, w szczególności dostarczając narzędzie, środek przewozu, udzielając rady lub informacji; odpowiada za pomocnictwo także ten, kto wbrew prawnemu, szczególnemu obowiązkowi niedopuszczenia do popełnienia czynu zabronionego swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie.

  To nie aktorka, to wyuzdana, zepsuta, nie szanująca nikogo skandalistka. Słuch po niej powinien zaginąć jak i po całej reszcie pseudo artystach występujących w Klątwie. Żadne ścierwo z "grających " w tym gniocie "aktorów" nie powinno nigdy znaleźć zatrudnienia w dotowanych przez Polski Rząd występach scenicznych. "Reżyser" tego "przedstawienia" ta chorwacka gnida powinien być w trybie natychmiastowym wydalony z Polski z dożywotnim zakazem prawa wjazdu do Polski. Musi się wreszcie skończyć lewacki festiwal plucia na Polskę i Polaków. Należy wreszcie rozpocząć czynną i skuteczną walkę z wszelkimi przejawami zgnilizny moralnej propagowanymi przez lewackich dewiantów i zboczeńców.
 • @Husky 07:41:50
  Przyłączam się do tego komentarza

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031