Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
765 postów 35 komentarzy

PISZĘ PRAWDĘ

Aleszuma - Po prostu zwykły człowiek

Śmierć u Polski wrót

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

IMIGRANCI GWAŁCĄ I RABUJĄ

 

 

FALA ŚMIERCI U POLSKI WRÓT

W ŚRODĘ 16 WRZEŚNIA 2015 ROKU POLSKI SEJM ZADECYDUJE ILE POLEK ZOSTANIE ZGWAŁCONYCH I ILU POLAKÓW ZOSTANIE BESTIALSKO ZAMORDOWANYCH

SEJMOWI APOLOGECI PRZYJĘCIA IMIGRANTÓW TEŻ MOGĄ BYĆ PRZEZ NICH  BESTIALSKO POMORDOWANI

 

 

POBITA I ZGWAŁCONA W WARSZAWSKICH ŁAZIENKACH TO PIERWSZA I NIE OSTATNIA OFIARA MUZUŁMAŃSKICH IMIGRANTÓW

 

W środowe popołudnie Magda, jak zwykle wracała z pracy przez Warszawskie Łazienki, jednak tym razem została zaczepiona przez dwóch muzułmanów.

Nasza bohaterka nigdy nie była źle nastawiona do wyznawców tej religii, więc gdy oni poprosili ją o wskazanie drogi, postanowiła ich zaprowadzić.

Gdy jeden z nich zaczął się przystawiać do kobiety, ta grzecznie powiedziała, że dalej sami trafią i zamierzała się oddalić w swoim kierunku.

Było jednak już za późno, jeden z napastników powalił ją na ziemię kamieniem, następny rozciął ubranie.

Kobieta próbowała wydostał się z sideł napastników, została jednak uderzona po raz kolejny i straciła przytomność.

Dalsza część tego dramatu jest jeszcze straszniejsza.

Nieprzytomną, zakrwawioną kobietę napastnicy jeden po drugim zgwałcili i pozostawili nieprzytomną.

Kobieta znajduję się obecnie w szpitalu w stanie ciężkim, jej życiu na całe szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

CZTERECH IMIGRANTÓW MUZUŁMAŃSKICH W BUDAPESZCIE USIŁOWAŁO ZGWAŁCIĆ STUDENTKĘ

IMIGRANCI ZALEWAJĄ EUROPĘ - FALA UCHODŹCÓW ZMIERZA DO POLSKI

 

Imigranci zalewają całą Europę. Fala uchodźców zmierza do Polski.

W Budapeszcie czterech imigrantów próbowało zgwałcić studentkę. Schwytali ją w bocznej uliczce, obezwładnili i próbowali się do niej dobierać.

Na szczęście spłoszył ich przejeżdżający przypadkiem patrol policji. Sprawcy szybko uciekli.

Dziewczyna nie zgłosiła sprawy policji. Uznała, ze nie ma to sensu, gdyż znalezienie tych czterech mężczyzn jest nierealne.

Kryzys imigracyjny wciąż narasta, a Komisja Europejska planuje, aby kraje członkowskie przyjęły znacznie większą liczbę uchodźców, niż zakładano jeszcze w czerwcu.

 

USIŁOWANIE GWAŁTU

 

Dziennikarz "Wprost" Jarosław Giziński na swoim Facebooku zamieścił post, w którym powołując się na węgierską prasę przytacza historię pewnej studentki. Dziewczyna pomaga imigrantom, którzy koczują na dworcu w Budapeszcie, codziennie nosi im jedzenie i ciastka.

Pewnego dnia spotkała ją nieprzyjemna sytuacja. Czterech imigrantów złapało ją i zaciągnęło w jedną z bocznych uliczek.

Tam dwóch z nich ją obezwładniło, a dwóch pozostałych zaczęło się do niej dobierać. Na szczęście przypadkiem przejeżdżał tamtędy patrol policji, który spłoszył sprawców. Zaatakowana dziewczyna uznała, że nie zgłosi sprawy na policję, ponieważ według niej odnalezienie sprawców w tym tłumie uchodźców graniczy z cudem, więc nie ma to najmniejszego sensu.

 

SIEDMIOLETNIA DZIEWCZYNKA ZGWAŁCONA BRUTALNIE PRZEZ MUZUŁMAŃSKIEGO IMIGRANTA - OBŁAWA NA ZWYRODNIALCA

 

Obława na zwyrodnialca. 7-letnia dziewczynka brutalnie zgwałcona przez muzułmańskiego imigranta.

Uchodźca z Afryki Północnej brutalnie zgwałcił 7-letnią białą dziewczynkę z Niemiec. Ataku dokonał w środku dnia w parku, gdzie dziecko bawiło się pod okiem matki.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w miejscowości Chemnitz w południowo-wschodnich Niemczech.

Muzułmański napastnik rzucił się na dziewczynkę, kiedy zbliżyła się do zarośli w parku, do którego przyszła na spacer z matką. Mężczyzna złapał dziecko za głowę, zakneblował jej usta i pociągnął za sobą w krzaki.

Imigrant brutalnie zgwałcił 7-latkę, po czym puścił ją wolno, a sam oddalił się w nieznanym kierunku. „Niektórzy świadkowie mówią o dworcu kolejowym w Chemnitz” – piszą niemieckie media.

Wszystko stało się tak szybko, że siedząca nieopodal matka dziewczynki niczego nie zauważyła. O ataku opowiedziała jej córeczka, która zapłakana i w poszarpanym ubraniu wróciła do niej z zagajnika o własnych siłach.

Policja publikuje rysopis zwyrodnialca i apeluje o pomoc w jego poszukiwaniach. „Napastnik miał ok. 30 lat. Był południowej urody, najprawdopodobniej pochodził z Afryki Północnej. Miał na sobie dżinsy, szarą koszulkę i brązowe buty sportowe. Nosił ze sobą biały telefon komórkowy” – opisują lokalne media.

Każdy, kto może posiadać informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z niemieckimi służbami.

 

 

NA GRANICY AUSTRIACKO-WŁOSKIEJ POWIAŁO GROZĄ

IMIGRANCI NAPADLI NA AUTOBUS Z POLAKAMI

 

Opublikowano: Sobota, 05 września 2015 o godz. 20:08:18

 

Na granicy z Austrią imigranci napadli autobus z Polakami. W sieci znalazła się relacja.

 

Poniżej publikujemy fragment facebookowego wpisu Kamila Bulonisa:

 

Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów... Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę... Ta potężna masa ludzi - przepraszam, że to napiszę - ale to absolutna dzicz... Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki "Chcemy do Niemiec" - czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać.

Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę... Pytam się w jakim celu?

Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech?

Czułem się przez chwilę jak na wojnie... Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski - nie sądzę by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie...

Staliśmy trzy godziny na granicy przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch.

Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię?

Te wielkie potężne zastępy dzikusów?

Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci - w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni...

Jeszcze wczoraj czytając newsy na wszystkich stronach internetowych podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem a dzisiaj po tym co zobaczyłem zwyczajnie się boję a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży.

My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi - ani kulturowo, ani finansowo.

Nie wiem czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać, I wybaczcie jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem...

Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną - przede wszystkim jedzeniem i wodą a oni te auta zwyczajnie przewracali...

Z megafonów Austriacy nadawali komunikat, że jest zgoda by przeszli przez granicę - chcieli ich zarejestrować i puścić dalej - ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli.

I to było w tym wszystkim największym horrorem...

Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielsku, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku...

Liczyło się prawo pięści... Walczyli o zgodę na przejście dalej i na to zgodę mieli - ale nie rozumieli, że ją mają!

W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe - wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi... Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek.

Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę.

 

GWAŁT NA DWUNASTOLATCE IMIGRANTA Z SOMALII

"CZARNY KUTAS MUSI BYĆ DROGI"

KOMPROMITUJĄCY WYROK SĄDU

 

Kompromitujący wyrok sądu dla imigranta za gwałt na 12-latce – 18-letni Mohamed, pochodzący z Somalii imigrant, zwabił do swojego domu 12-letnią Szwedkę i brutalnie ją zgwałcił.

Młody mężczyzna otrzymał żenująco niski wyrok. Został skazany na zaledwie 180 godzin prac społecznych!

W listopadzie 2014 roku 17-letni imigrant z Somalii zwabił do swojego domu w Sundsvall w środkowej Szwecji 12-letnią Idę pod pretekstem zwrócenia jej kompromitujących zdjęć.

Jego intencje okazały się zgoła odmienne - młodzieniec zaczął dobierać się do dziewczynki. Nastolatka została brutalnie pobita i zgwałcona.

Oprawca zasłonił jej usta dłonią, by nikt nie usłyszał jej krzyków, jednocześnie wielokrotnie powtarzając zdanie "czarny kutas musi być drogi".

Po dramatycznych przeżyciach dziewczynka poinformowała o sprawie swoich rodziców.

Matka i ojciec złożyli odpowiednie zawiadomienie do Ośrodka Pomocy Społecznej, ten jednak nie przekazał sprawy policji. Szwedzi zbierają żniwa swojej "tolerancji".

 

SCHULZ GROZI POLSCE UŻYCIEM SILY - CO NA TO DONALD TUSK I EWA KOPACZ?

ZMUSIMY WAS DO PRZYJĘCIA IMIGRANTÓW - BEZCZELNIE OŚWIADCZYŁ PRZEWODNICZĄCY PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO MARTIN SCHULZ

PARLAMENT EUROPEJSKI WPROWADZA MOŻLIWOŚĆ UŻYCIA SIŁY PRZECIWKO "NACJONALISTOM"

 

W wywiadzie dla niemieckiej telewizji ZDF przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz zagroził, że kraje, w tym Polska i Węgry, które sprzeciwiają się narzuconym przez Brukselę tzw. kwotom imigracyjnym zostaną siłą zmuszone do przyjęcia kilkunastu tysięcy uciekinierów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Kwestia podziału nielegalnych imigrantów na większość krajów członkowskich Unii Europejskiej była głównym tematem wywiadu, którego przewodniczący PE Martin Schulz udzielił we wtorek niemieckiej stacji telewizyjnej ZDF. - Jeżeli w Europie zwyciężą ultranacjonaliści, to otrzymamy taką Europę nie tylko w kwestii imigrantów, ale także w wielu innych dziedzinach - stwierdził niemiecki polityk.

Dodał, że w imię ducha europejskiej wspólnoty należy...zmusić kraje UE do zaakceptowania tzw. kwot, czyli narzuconej przez Brukselę liczby imigrantów.

-Jesteśmy w XXI wieku, globalne problemy nie mogą być rozwiązywane poprzez nacjonalizm.

W pewnym momencie trzeba walczyć i powiedzieć w razie konieczności, również walką przeciwko innym.

Postawimy na swoim - zagroził przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz.

Kontrowersyjna wypowiedź Schulza odnosi się bezpośrednio do krajów, które nie chcą zaakceptować propozycji przewodniczącego Komisji Europejskiej

J e a n a - C l a u d e'a - J u n c k e r a, dotyczącej nowego podziału nielegalnych imigrantów, którzy od kilku miesięcy masowo przybywają do Węgier, Włoch i Grecji.

Zgodnie z planem eurourzędników POLSKA MIAŁABY PRZYJĄĆ OK. 12 TYSIĘCY PRZYBYSZOW.

- Po wypowiedzi Martina Schulza Polska jeszcze bardziej powinna wyrazić sprzeciw w tak ważnej sprawie, jak podział imigrantów i nie zgadzać się na ustawioną retorykę Brukseli.

Warto dodać, że sprzeciw wobec decyzji Komisji Europejskiej wyraziły również Węgry, Czechy, Słowacja i Rumunia.

Jak poinformowała "GP Codziennie", w środę wiceprzewodniczący węgierskiego Fideszu Gulyas Gergely stwierdził, że zaakceptowanie pomysłów Brukseli jest niemożliwe do momentu, aż zostanie zatrzymana nielegalna imigracja do Europy.

Przeciwny rozwiązaniom zaproponowanym przez Brukselę. łącznie z groźbami Martina Schulza jest również prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda.

"Nie zgadzam się na dyktat silnych w Unii Europejskiej, gdy wykorzystując przewagę gospodarczą i ludnościową, narzuca się rozwiązania bez uwzględnienia specyfiki danego kraju. Takie działanie prowadzi do dezintegracji Unii -stwierdził polski prezydent poczas wtorkowej inauguracji Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Stanowisko Niemiec w sprawie bezkrytecznego przyjmowania uchodźców wyraźnie osłabiło międzynarodową i wewnętrzną pozycję Angeli Merkel - twierdzą politycy.

Przez analogię historyczną przychodzi  myśl 17 września 1939 roku kiedy skutkiem tajnego protokołu paktu Ribbentrop-Mołotow Armia Czerwona zadała Polsce cios w plecy pod pretekstem "wyzwolenia ludów spod jarzma rodzimych kapitalistów", w wyniku którego spowodowało to bestialstwo mordów 6 milionów obywateli polskich, Polaków, Żydów, Niemców, Rosjan, Ormian, Czechów, Ukraińców.

W tej sytuacji bieżącej i analogii historycznej nazywanie polskich oportunistów imigracji "nacjonalistami" jest skrajną niewiedzą historyczną i lewicową bezczelnością, graniczącą z ideałami bolszewizmu i hitleryzmu.

Jeszce krok do nazwania Polaków "szabes gojami" przez żydowskich polityków Unii Europejskiej, jak uczynił to zwolennik morderczego banderyzmu i neobanderyzmu Dawid Wildstein dziennikarz "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie".

Patrz http://waldemar-rajca.blog.onet.pl/2013/02/15/europejski-parlament-zydowski/

 

Martin Schulz (ur. 20 grudnia 1955 w (Eschweiler-) Hehlrath) – niemiecki polityk, eurodeputowany z ramienia Socjaldemokratycznej Partii Niemiec(SPD), przewodniczący socjalistów w Parlamencie Europejskim. Od 17 stycznia 2012 r. do 18 czerwca 2014 r. i od 1 lipca 2014 r. przewodniczący Parlamentu Europejskiego.

 

 

 

Źródła:

 

http://demotywatory.pl/4532450/Smieszny-wyrok-dla-imigranta-za-gwalt-na-12-latce

 

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/na-granicy-z-austria-imigranci-napadli-autobus-z-polakami-w-sieci-znalazla-sie-relacja-jednego-z-nich

 

facebook.com/kamil.bulonis?fref=nf

 

http://niezalezna.pl/70607-granica-z-austria-wstrzasajaca-relacja-polaka-z-autokaru-napadnietego-przez-imigrantow.JUŻ kilka godzin temu zamieściłem link o tym wydarzeniu.Raf66

 

http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/budapeszt-czterej-imigranci-probowali-zgwalcic-studentke_677025.html

 

http://www.polishexpress.co.uk/oblawa-na-zwyrodnialca-7-letnia-dziewczynka-brutalnie-zgwalcona-przez-muzulmanskiego-imigranta/

 

https://www.facebook.com/andrzej.michalewski.1/posts/1016249721752949?from_close_friend=1

 

http://waldemar-rajca.blog.onet.pl/2013/02/15/europejski-parlament-zydowski/

 

 

- Konrad Wysocki "Gazeta Polska Codziennie" 12-13/09/2015

KOMENTARZE

 • @misiek1 19:16:05
  Podpisuje się pod tym
 • @Autor
  Pozdrawiam. https://www.youtube.com/watch?v=iCGzzyTMqN4
 • Polecam i nie polecam
  Szokujące wideo
  http://shoebat.com/2014/12/02/just-came-muslims-conduct-mass-beheading-session-create-huge-puddle-blood/
  Jezeli ktos jeszcze miał złudzenia , niech zdejmie okulary
  http://litera.fr/category/news/
 • @prese 21:11:11
  Dzięki .Polecam.Pzdr. https://www.youtube.com/watch?v=vlCAp6GuHnE
 • Czarno to widzę, bo chyba...
  szykuje się u nas regularna wojna z emigrantami. Swego czasu czytałem artykuł na portalu Marucha o tym jak to w Kopenhadze dochodzi codziennie do ok 50 strzelanin pomiędzy imigrantami a zdesperowanymi tubylcami.
  Jest to chyba już ostatnie stadium rozprawiania się z Europą, Chrześcijaństwem, cywilizacją łacińską...
  Jeżeli policjanci teraz nie wejdą w koalicję z kibicami, to za niedługo sami będą ofiarami...
  Chyba najwyższy już czas na zakończenie zabawy z kibicami i wspólne podejście do problemu. Wydaje się, że samotnie każda strona jest już z góry na straconej pozycji
 • @
  To są żydowskie "strachy na Lachy"! Uchodźcy arabscy mieszkają w wielu krajach i nikogo nie gwałcą, ani nie rabują. Wręcz przeciwnie, to są bardzo uprzejmi i uczciwi ludzie. Uciekli ze swoich krajów walcząc o życie własne i rodziny.

  PRZESTAŃCIE ULEGAĆ ŻYDOWSKIEJ PROPAGANDZIE!

  Mam nadzieję, że polski naród jest cywilizowany.
  http://zdzich.neon24.pl/post/125713,ruch-bds
 • Autorze
  .
  Publikujac powyzszy tekst, podjudza pan czytelnikow do agresywnych dzialan.
  A przeciez ci ludzie sa jedynie narzedziem w manipulacjach grupy interesu, obcej naszym. My i ci, wobec, ktorych nawoluje pan do przemocy, mamy byc ofiarami, a zwyciezcami ci trzeci.
 • @Repsol 20:35:04
  Wiesz co? Męczy mnie to od kilku dni, to Ci powiem.
  Po różnych stronach widziałem sporo wpisów różnych drobnych cwaniaczków i specjalistów od bejzbola, co to oni by zrobili, jakby ciapaty wjechał do nich na dzielnię. (To twoje też widziałem)
  Dwie sprawy. Po pierwsze ciapate i jeszcze ciemniejsze, już wjechały, szczególnie w Warszawkę i musi, że chodzą po innych dzielniach, bo słyszę, że dokazują całkiem nieźle, właściwie skandalicznie i Legii tam nie ma.
  Druga rzecz, w takiej np. Anglii to też pono takich Legionerów i innych zakapiorów było.. było, czy są nadal? No bo, albo już ich zmyło, albo ryło im teraz zmiękło! Bo ciapate na dżihadzie, nie są takie tępe, robili to już wielokrotnie i wiedzą jak takich smarków, (że się nie wyrażę gorzej, aby nikogo nie obrażać), pacyfikować.
  Co Ty na to?
 • @Amarant 10:29:47
  No chyba by jednak nie było... Patrząc na sposób formulowania njusów/kroniki wypadków w GB i Szwecji...
  Sorry.
 • @Zdzich 00:39:16
  ...a jeśli fakty mówią co innego, tym gorzej dla faktów.
 • @Torin 12:05:55
  No i tu dochodzimy do sedna problemu. Tj. do jednego z sedn.
 • @bez kropki 12:31:28
  Nie sądzę, żeby szło na nich liczyć w poważnej lidze. No, ale niech mnie zaskoczą! Toć czasami zdarzy się niespodzianka w totalizatorze sportowym. Może nawet na plus dodatni.
  Drugie sedno jest takie, że jak teraz publicznie pyszczysz, to nawet nie wiesz kto Ci się do dupy przypieprzy. Cała, kurwa, kolejka!
  ABW, CBŚ, BND, Mosad, no i oczywiście ciapate. Chociaż jakieś KGB, albo GRU, podrzuciłoby trochę grosiwa, albo żelastwa, żeby impreza nabrała właściwej oprawy i kolorytu, to nie!
  Ciapate określają cele do eliminacji. Specjalna lista, kto bruździ w robocie, także Kropa uważaj, bo oni jeńców nie biorą, a może być gorzej. Dla mnie też w sumie, bo jak wiadomo sporo z nich to pedały, a w każdym razie jak donoszą doniesienia, z braku laku dobry niewierny chłopiec.
  Ciekawe, czy zamiast sznurowadeł też mam już druty, po okablowaniu. Może jak wymienię na wsuwki, albo rzepy, będzie im trudniej.
  Niby trudniej w tym biegać, ale kiedy ostatnio biegłem? Dobra, mgliście sobie przypomniałem.
  Oni mogą mieć teraz ruch w interesie i nienadążają okablowywać, ale ja mam przecież pozakładane instalacje jeszcze za stare winy i grzechy, więc jak znalazł, a jak dobrze zakombinują na księgowości, to drugi raz przytulą za okablowywanie. Więc ogólnie powinni wyjść na tym pozytywnie. Zuchy.
 • @Torin 12:05:55
  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/3349-30-tys-osob-wyszlo-na-ulice-warszawy-aby-powiedziec-nie-dla-imigrantow-w-polsce Ps. Pozostawiam resztę bez komentarza .
 • @Torin 13:59:01
  Oj tam, oj z tymi"przypieprzaczami". My rodzinnie, od... jakiegoś czasu bywamy na liście u kolejnego aktualnego rezimu;)).
  Nie wiem o jakie sznurówki Ci chodzi (nie muszę wiedzieć wszystkiego). Jeśli to ma być podsłuch - to nic nowego, ani wielkiego;). Jeśli zaś chodzi o obuwie do zakładu wolności alternatywnej, to i tak nie pójdę na zakupy, bo ew. kara będzie wg mnie inna niż paka;).
  Mówisz, że bruneci z importu określają cele do eliminacji? To też nic nowego dla mnie. Baba, i to niewierna, też nie ma większych szans na ocalenie.
  Więc, oj tam, oj. Przynajmniej se powiem/napiszę co myślę (oraz zagryzę kiełbasą), dopóki jeszcze wolno;).
 • @Torin 13:59:01
  PS. A mnie "ciapate" kojarzą się z Indiami (ileś tam RÓŻNYCH ludów) i częścią Paki - od ichniej nazwy chleba - "ćiapati". Stąd w moim środowisku "ciapaty" to człowiek z kraju/kręgu, gdzie jedzą ćiapati, w odróżnieniu od np. Pasztuna, Ujgura, Persa, czy tam innego Azjaty z innego kręgu kuchni/kultury. (Zastanawiam się czasem czy ciabatta nie ma jakiegoś językowego związku z ćiapati).
  Dla "nowych Europejczyków", którzy nam, inshallach, dodają nową wartość dodaną tego ubogacenia, w pewnych kręgach używamy określenia "bruneci";)) Żeby nie było żeśmy rasiści jacyś czy insze nazisty, czy cuś;). No. I żeby się ci różni panowie z abecadłem na plecach nie musieli fokusować na mojej nader skromnej osobie:).
 • @
  Gdyby tak spojrzeć na ilość morderstw i gwałtów dokonanych przez Polaków, w tym "wychodowanego w Polsce Kubę Rozpruwacza" i protesty anty-imigracyjne, to świat z pewnością powinien zamknąć wrota dla "za dolara zrobię wszystko" Polaków.
  Już nie wspomnę pijaństwa i kojarzenie Polaków z "polskimi obozami koncentracyjnymi" przez ta samą prasę żydowską, którą czytacie i cytujecie.
 • @Zdzich 14:50:10
  No, a teraz kielona!
 • @bez kropki 14:53:39
  http://zdzich.neon24.pl/post/125713,ruch-bds
 • @bez kropki !!!
  Szwecja jest jednym z najbardziej zislamizowanych krajów Europy, gdzie uchodźcy mają większe prawa niż rodowici Szwedzi. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że tamtejsze władze opisały ramadan, święty dla muzułmanów miesiąc postu, jako tradycję Szwedów.

  Raid Amin ze Stowarzyszenia Studentów Muzułmańskich "Alhambra" powiedział z wielkim przekonaniem podczas wywiadu z gazetą Sydsvenskan, że ramadan jest szwedzką tradycją. Wiele osób może nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, dlatego dziennikarze portalu Nyheter24 postanowili zapytać o to rząd. Ku wielkiemu zaskoczeniu, Amin rzeczywiście miał rację: ramadan to szwedzka tradycja.

  Większość szwedzkich parlamentarzystów potwierdziło to a argumenty przemawiające za tym po prostu powalają na kolana. Stwierdzono, że skoro duża grupa Szwedów od wielu lat praktykuje ramadan, to znaczy że jest to ich tradycja. Należy w tym momencie zwrócić uwagę na to, że władze opisują każdego mieszkańca tego kraju, w tym również muzułmanów, jako Szwedów.

  Stwierdzenie to jest wręcz kuriozalne. Idąc tą drogą można również stwierdzić, że ramadan jest także niemiecką, francuską, brytyjską a być może nawet polską tradycją, ponieważ niektórzy mieszkańcy wymienionych krajów obchodzą święto, które przecież należy do muzułmanów. Ciekawe co odpowiedziałby na to polski rząd?  Źródło: http://speisa.com/modules/articles/index.php/item.723/swedish-politicians-agree-of-course-ramadan-is-a-swedish-tradition.html


  ---------
  Szybko idzie. Jestem pod wrażeniem! To może być już trójka za pasem. Już gdzieś pisałem, że mi szkoda Szwedek i Norweżek. Ktoś powinien im napisać na ich stronach po szwedzku i norwesku, że powinny się pakować i przyjeżdżać do biedy nad Wisłą, nie wierząc już w ani jedno słowo. Szybko powinny to zrobić. Albo nie - może lubią? No już chyba zdążyły się przekonać co ewentualnie lubią?

  Mogą się nawrócić i ewentualnie zostać czwartą żoną, ale to oni będą musieli się upewnić, czy ona się nawróciła naprawdę, czy tylko udaje. Biada jej jeśli udaje. Sprawdzą wnikliwie i dopadli już wielu kłamliwych niewiernych.
  Może się nie nawrócić i wtedy awansować na niewolnice. To nie jest najgorzej. Będzie mieć jednego pana, który tylko czasem użyczy jej swoim gościom.
  Najmniej fartownie może być jak na ulicy ją będą jechać wszyscy ordyńcy, którzy będą akurat przechodzić i im się zachce. Tam klimat jest surowy. Może wiosny nie dożyć bidulka.

  Nie, to nie jest śmieszne. To na co czeka, na cud? Niech spierdala stamtąd! Żaden ONZ jej nie uratuje i bundeswera też nie. Nawet amerykanie będą ją mieli literalnie w dupie. Nawet ruski się nie skuszą, na odwdzięczenie za uratowanie. Nikt nie przyjdzie!

  A propos Pani Całkowicie Oszalałej. Jak czytałem, nie pomnę linka, Pani Magiel, wpadła na genialny pomysł, aby bezrobotnych i zestresowanych muzułmanów na dżihadzie, zatrudnić w wojsku i policji. Gratulujemy Pani Kanclerz!
  No, broni to im chyba nawet Szwedzi, w tym tygodniu jeszcze nie dali. Obejdzie się, mają swoją, ale i tą przyjmą na dowód poddaństwa Szwedów i żeby zminimalizować straty własne, gdyby jednak któryś Szwed zamierzał zionąć nienawiścią w kluczowych momentach transformacji w kalifat skandynawii.

  TAK WIĘC POWINNIŚMY ROZPOCZĄĆ PRZYJMOWANIE UCHODŹCÓW ZE SZWECJI I NORWEGII. W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI KOBIETY I DZIECI. Panowie w tym czasie, znaczy Szwedzi, może powinni się teraz zacząć zastanawiać, czy są w stanie odzyskać swój kraj.
 • @LoneStar1776 02:34:48
  Oczywiscie. Tych "uprzejmych i uczciwych ludzi" spotykam codziennie w Malmö. Nikt mi nie wmöwi ich "uchodzctwa". Lenie, brudasy,krzykliwi, opryskliwi. Zazyczyli sobie specjalnych autobusöw dla swoich kobiet, czego im, na szczescie, odmöwiono.
 • @morgan 22:14:00
  Wypad muslimskie ścierwo . http://www.cda.pl/video/213911bd
 • @Repsol 22:35:15
  PRZESTAŃCIE ULEGAĆ ŻYDOWSKIEJ PROPAGANDZIE!

  Mam nadzieję, że polski naród zachowa swoją kulturę i gościnność (podczas gdy dzicz baranów poszczutych przez Netanjahu najgłośniej wrzeszczy).
  http://zdzich.neon24.pl/post/125713,ruch-bds
 • Jan Paweł 22:23:04//...szykuje się u nas regularna wojna z emigrantami.//
  .
  Tylko wtedy, jesli polkniemy haczyk i pozwolimy sie wciagnac w konflikt, ktory sluzy tylko tym, ktorzy go usilnie chca wywolac, swiadomie manipulujac ta fala uchodzctwa.
  Polska ma swoj cichy problem, jakim jest mrowie Ukraincow, o ktorych milcza "nasze" mendia. Ta grupa jest traktowana wyraznie preferencyjnie, bo nawet otrzymala od urzedu HGW miasta Warszawy strategicznie usytuowany lokal na Nowym Swiecie do niedawna zajmowany przez zydowska Krytyke Polityczna(?). Dlaczego o tym sza, podczas, gdy straszy sie nas zaledwie kilkutysieczna grupa muzulmanskich emigrantow, jednoczesnie wmawiajac, ze ich przyjecie to nasz obowiazek(?) (w chwili, gdy nas nie stac na utrzymanie swoich wlasnych obywateli).
 • @Czartoryski 07:09:27
  Bo to jest za piękny kraj i za bogaty, by mieli go Polacy. To jest niesprawiedliwe, żeby Polacy mieli taki kraj.
 • @Repsol 22:35:15
  Repsol, nie obrażaj się na mnie proszę. O ile można było sobie jeszcze jaja robić z "Donek, twój rząd rozpierdolą kibole" (oczywiście niczego nie rozpierdolili) pogonili się tylko tradycyjnie z policją i zostali spacyfikowani.
  Już wtedy uważałem, że to jest jazda po bandzie, używać w dyskusji publicznej, czy jako formę.. powiedzmy nacisku, grup pałkarskich, opartych na jakiejś solidarności, czy przynależności klubów piłki kopanej, podobnych z rytu do więziennych i walk gangsterskiej ulicy, w walce politycznej.
  Teraz sytuacja wygląda gorzej. Nie stać nas na "wyjdzie jak zawsze". Ci twoi kibole mają przeciwko sobie prawdziwą armię proroka Mahometa, która to ćwiczy od 1400lat. Nie było jeszcze żadnych kiboli na świecie i nikt się nie oparł zarazie.
  Tego problemu nie rozwiążą prymitywne pohukiwania typu "zamiast liści na drzewach będą wisieć islamiści". Ja rozumiem, że to jest coś w rodzaju przyśpiewki bojowej, plemiennej, przez bitwą, bo jeśli to wszystko, to możemy zamknąć temat kiboli. Znaczy, że to zespół "Mazowsze" jest.

  Repsol, nie stać nas na "nie udało się" i molto przyczyn obiektywnych typu "policja nas aresztowała", albo "Ziutka zabili".
  Widzisz wasz przeciwnik ma w dupie, tysiące swoich Ziutków. Tysiące Ziutków poświęci bez mrugnięcia okiem, aby osiągnąć cel. Poświęcą tysiące własnych dzieci i kobiet, aby osiągnąć cel! I będą się jeszcze przy tym cieszyć! Każdy kto umrze w walce dla Allacha, ma wypas! Oni tego chcą! Prawdziwy muzułmanin, chce umrzeć walcząc o kalifaty europy!!!
  Twoi kiboli na to stać?
  W Niemczech, jest pełno ośrodków trenujących tysiące, jeśli nie miliony, ich Ziutków przede wszystkim do walk ulicznych (obozy szkolące żołnierzy i partyzantów-dywersantów, to co innego. Tam przechodzą później po selekcji). Co ciekawe, głupi Niemcy za to płacą i wierzą, że chodzi o rozwój fizyczny. To nie jest nawet takie duże kłamstwo. W niemieckiej telewizji, mówi się, że "uchodźcy", ci starsi i ci nowi, wykazują dużą dbałość i przywiązują dużą wagę, do rozwoju fizycznego. Chodzi oczywiście o mężczyzn... po prostu uwielbiają sport. Szczególnie siłownie i sztuki walki. Ich struktura ma strukturę mafijną i jest dobrze zorganizowana. Już teraz możecie się przyjrzeć, w Niemczech jak to wygląda na kolejnych etapach podporządkowywania sobie terenu, ale nawet u nas w niektórych miejscach, już możecie oblukać jak to wygląda. Jak tworzy się sieć wokół oka cyklonu. Zapewne nie macie nikogo kto mówi po arabsku. Oni mają mówiących (słuchających) po angielsku, niemiecku.. no i oczywiście po polsku. Przecież muszą ocenić zagrożenie z waszej strony, nie? I co planujecie, nie? I na co was stać, nie? I kim wy właściwie jesteście, bo to może warto się przejechać i pogadać. Masz akwarium, to masz dla kogo żyć, nie?
  Stać na to twój zespół "Mazowsze", Repsol?? Oby. Nie zawiedźcie mnie.
  I bardzo proszę, nie obrażaj się na mnie, za troskę i prawdę.
 • @Torin 11:21:24
  No właśnie... siłownie i sztuki walki. A do tego "kryterium uliczne"... Ciekawam (retoryczne) ilu antyislamistów klawiaturowych podjęło trud poprawy swojej kondycji... Ile kobiet podjęło zajęcia z samoobrony (oj, może się przydać i to już niedługo, gdy zostaniemy "ubogaceni" V kolumną IS - właśnie wtedy my-kobiety będziemy szczególnie narażone...)
  Pani premier na metr w głąb się "twardo" postawiła i w efekcie nie wiem nawet ilu miłujących pokój (a najlepiej trzy pokoje z kuchnią) "uchodźców" zostanie w moim kraju przyjętych i kiedy... Naród na to skrzeczy (ukryty za klawiaturami) a choć parę pompek zrobił ktoś?? Pani premier rzekła, pani premier trzeba słuchać. No. (Ale robić swoje, więc Panowie - jak z tymi pompkam i sztukami walki np. kijem na ulicy?)
 • @Torin 15:23:23
  "Szwecja jest jednym z najbardziej zislamizowanych krajów Europy, gdzie uchodźcy mają większe prawa niż rodowici Szwedzi." Mnie to mówisz? To przekonywanie przekonanych. Mnie martwią nasze rodzime Zbychy, Zdzichy i inne takie, co to na propozycję kielona (na dobry nastrój i nienabzdyczanie się) odpowiadają... bełkotem w oparach absurdu. Cóż. Każdy ma prawo do własnego światopoglądu. Tylko wiesz... Taka np. Marylka Sz. na jajach bzdyklaczy (i nie tylko ona) zauważyła, że naród jakoś niedowierzająco i abstrakcyjnie reaguje na informacje o zagrożeniu. O. I TO jest problem.
 • @bez kropki 11:36:47
  Pierwszy rzut to 12tys z Niemiec, po selekcji niemieckiej. Nad tym się nie dyskutuje, to się uważa za klepnięte. Te całe "twarde negocjacje" polegają na formie przybywania następnych. Chodzi o to, żeby UE nie mówiło: " Weźmiecie xxx tysięcy, or else..fire", (bo to źle wygląda w polskiej telewizji), tylko, żeby UE używało zwrotów typu: "please, weźmiecie xxx tysięcy w przyszłym tygodniu. Powiemy wam których.."
  Należy się spodziewać, że to będą ci najbardziej rozmiłowani w pokoju, skoro nawet Niemcy ich nie będą trzymać. Jednocześnie jest banda dziczy na południu. Wystarczy spojrzeć na mapę, aby przekonać się, że selektywne zamykanie granic, ma zachęcić ich do skierowania się na trasę przez Polskę. Gdy już będą na naszym terytorium Niemcy zamkną granicę z Polską. Problem 30-60tys zostanie u nas.
  Z pomocą przychodzi nam geografia, a właściwie chyba tektonika? BTW, chodzi o góry. Narazie, jeszcze, lepiej im przez Czechy.

  Naród jest pod wpływem aparatu lobotomizacji masowej, dlatego tak reaguje i myśli, co myśli. Tylko nie wiem, czy używanie zwrotu naród, w przypadku tzw "większości społeczeństwa", to słowo właściwe. Naród to jest chyba z założenia coś świadomego?

  Słuchaj, mam średnie szanse z takim ciapakiem, wytrenowanym w niemczech, w jeden na jeden. On ma 26lat, ja... więcej. On jest hodowany na sterydach, ja tego gówna nigdy nie żarłem. 87kg - 75kg. On szkolił się nie tylko w sztukach walki, ale wykorzystywał je w praktyce, w brutalnym środowisku od dziecka. Ja mam na koncie trochę bijatyk i to zazwyczaj normalnych, w których raczej starałem się doprowadzić do ich przerwania. Oni maksymalizują eskalacje. Unikają walk one-one. Wolą zdecydowanie ten-one.
  Przy jeden na jeden, gdy jest jeszcze do tego obiektywnie słabszy, zrobi absolutnie wszystko, aby do niej nie dopuścić. Zostanie nawet twoim najlepszym przyjacielem, do czasu aż nie nadciągną ich posiłki. Typowym zachowaniem pierwszej fazy jest "prześladowanie". Muzułmanie są przesladowani. Nie ważne, czy są. Nawet gdy nie są, to - SĄ. To święta taktyka, określona przez Mahometa.
  Żadna pompka mi na to nie pomoże. Pocieszam się tylko tym, że nam Bóg dał rozum. Po to, abyśmy mogli wytwarzać narzędzia i czynić sobie ziemię poddaną. Taki bizon, albo niedźwiedź, też jest większy, a Zbyszko (bądź co bądź kawał chłopa) chodził na niego sam. Bo miał narzędzie. Zbyszko nie wygrałby z niedźwiedziem na "solo" na "gołe klaty".
  To nie jest żadne KSW.
 • @Torin 12:02:47
  No więc Zbyszko ze sztućcami... A jak te sztućce skutecznie obsłużyć, jak się pierwej nie wycisneło iluś pompek/brzuszków/podciągów?! O to mi chodzi z tymi pompkami. babom to też potrzebne, choćby po to, by szybciej wiać (jakby co), albo silniej kopać (w trybie antygwałt).
  Tak, problem w tym, że oni "chodzą kupą" a nas zatomizowano. Wiem. No wiem. Widziałam na Zachodzie i nikt mi nie wmówi, że miałam omamy.
  Ty nie dołuj ducha w narodzie, że "po co pompki". Ano choćby po to, żeby skóry nie sprzedać tanio (jak już nam przyjdzie na szpiczasty koniec).
  Tfu.
  Ja tam nie mam ochoty kupować burki.
 • @bez kropki 12:57:51
  Nie chodzi o dołowanie i nie podejrzewaj mnie o brak troski w kwestiach związanych z prawidłowym rozwojem fizycznym.
  Zrobi się temat rzeka...:(
  Nie jest kwestią nową, że kolejnych kilka generacji "zach" w tym naszych, to pokolenia pejszbuka, mcbuły itd. Nawet u nas są już miliony wieprzy nieczystych, często młodych, które są multikulti, czyli zero-kulti debili napasionych w boczek gimbusów. Tłuste debile. Do tego jest trochę zdemoralizowanych chudych debili. Narkomania zazwyczaj kłuci się z boczkiem. Gimbus ćpun zazwyczaj boczku ma mało, albo jest początkującym odkrywcą dobrodziejstw marihuany i dragów. Do tego dochodzi banda troglodytów, po "siłce", na której ćpają ten cały szlam, na "masę" z waty.

  Nie wiem, czy to wszystko ma coś wspólnego z rozwojem fizycznym.

  Wszystkie te grupy łączy absolutny brak chęci do poświęcenia choć paznokcia, za cokolwiek. Właściwie nawet za siebie. Oni myślą, że za ich dobrostan poświęci się ktoś inny. Ten ktoś inny, właściwie odpowiada za ich dobrostan. Enigmatyczny ktoś. No, ale napewno ktoś taki istnieje. Bo musi przecież!

  Wracając do pompków, brzuszków.. trywializujemy, droga Kropko. Akcje typu cała Polska brzuszy, bo dźihad nadchodzi, to wiesz... atakujący zdechną ze śmiechu, a przypadku swych przyszłych niewolnic nawet pochwalą.

  Abstrahujemy od punktów odniesienia..

  Jeśli chodzi o pesymizm, to należy widzieć w najczarniejszych barwach najbliższą, w skali max kilku lat, przyszłość głównych krajów unii. Anglia, Francja, Niemcy, Włochy, Austria, Szwecja. Odnoszę wrażenie... Napiszę inaczej. Najwyżej mnie wyzwą..
  Francja - zapomnij. Już padła. Właśnie się rozpada. Przejęli Marsylię i kilka innych regionów, Paryż pół na pół, ale to długo nie potrwa. Przez Marsylię wlewa się horda, o której nie uświadczysz nawet w alternatywnych mediach. Francję teraz może jedynie uratować natychmiastowe wprowadzenie stanu wojennego i wybicie/próba wybicia śmiertelnego zagrożenia. Jeśli tego nie zrobią za trzy lata prawdopodobnie nie będzie już Francji, poddadzą się ostatnie bastiony.
  Szwajcaria w związku z przewidywaniami upadku Francji i ataku muzułmanów z tego kierunku, podejmuje dość rozpaczliwe próby mobilizacyjne. Wojskowe. Teraz, to robią. Ćwiczą atak ze strony Francji...

  Nie ma już czasu w przypadku Niemiec, Szwecji, Norwegii mają ostatni dzwonek, żeby się ich pozbyć bez wojny domowej, ale oczywiście i tak z użyciem siły. W wypadku Skandynawii też już może być za późno i sami sobie nie poradzą, bez wsparcia z zewnątrz, ale myślę, że nadal są do uratowania.

  W przypadku Anglii, Austrii i być może Włoch jest jeszcze pięć minut, żeby zapanować nad rzezią i hańbą. Być może, trudno mi oceniać sytuację jednoznacznie. Podobnie Grecja. Teoretycznie Grecja ma porządne siły zbrojne, ale musiałyby uderzyć szybko i bez.. humanitaryzmu. Humanitaryzm sił greckich, będzie oznaczał upadek Grecji i prawdopodobnie miliony martwych Greków, którzy nie umarli łatwo i humanitarnie, czyli np poprzez strzał w tył głowy.

  W naszym przypadku, szczególnie na obecnym etapie, mówimy o poziomie pierwszym. Jest ich mało! I ten poziom trzeba utrzymać, jak najniższa populacja! Nasz stanowczy opór i brak nabierania się na "tolerancję i religię pokoju" oraz "uchodźców" spowoduje zmianę taktyki względem nas i coś co się określa jako "terroryzm", podstawą terroryzmu jest szantaż. To narzędzie z powodzeniem sprawdzało sie na naszych gimbusach w rękach rosjan i naszych późniejszych przyjaciół z UE. "Jak my coś zrobimy/albo nie zrobimy, to oni nam.. xxx". Polska stanie się celem ataków "terrorystycznych" za swą ksenofobię, brak tolerancji i antyislamizm. Uargumentowane to będzie prawdziwymi i urojonymi przejawami takich zachowań w Polsce. Każda obrona przed nimi w Polsce, będzie stygmatyzować nasze oczywiste winy i przejawy represji wobec świętej księgi i wiernych proroka. Każdy trup islamisty, będzie świętym, zabitym przez tych psów niewiernych Polaków.
  Wtedy może na nas ruszyć siła połączonych kalifatów.. europejskich.
  Grupa wyszechradzka, to słabe ogniwo, ten dziwny i bez znaczenia twór europejski, zaczyna wyrastać na to co jeszcze zostało z Europy. Mam poważne wątpliwości, czy będzie wstanie oprzeć się połączonym kalifatom europy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930