Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
705 postów 34 komentarze

PISZĘ PRAWDĘ

Aleszuma - Po prostu zwykły człowiek

Ewa Kopacz tajnym agentem Izraela w Polsce?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Michał Kamiński doradca Ewy Kopacz agentem tajnych służb Izraela!

 

 

EWA KOPACZ PREMIER POLSKIEGO RZĄDU AGENTKĄ IZRAELA?

KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW EWY KOPACZ SIEDLISKIEM

AGENTURY IZRAELA?

DORADCA EWY KOPACZ MICHAŁ KAMIŃSKI, AGENTEM WYWIADU IZRAELA!

TAJNE ARCHIWUM WATYKAŃSKIE, CZYLI CO KOŚCIÓŁ PRZED TOBĄ UKRYWA…

 

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/01/29/doradca-ewy-kopacz-michal-kaminski-agentem-izraelskiego-wywiadu/

 

Czy nie powinno niepokoić Polaków, że jeden z dobrych znajomych premier polskiego rządu, Michał Kamiński, który określany jest również jako jeden z głównych doradców prezesa Rady Ministrów jest jednocześnie pracownikiem zagranicznej żydowskiej agencji wywiadowczej?

Z pewnością może on przekazywać tej amerykańsko-izraelskiej firmie istotne informacje na temat działalności polskiego rządu, zwłaszcza, że jest on częstym wizytatorem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Michał Tomasz Kamiński (ur. 28 marca 1972 w Warszawie) – polski polityk, poseł na Sejm III i IV kadencji, deputowany do Parlamentu Europejskiego VI i VII kadencji, od 2007 do 2009 rzecznik prasowy prezydenta Lecha Kaczyńskiego, od 2015 sekretarz stanu w Kancelarii Premiera.

"Miś" Kamiński utrzymuje, “że jego częste spotkania z premier Kopacz dotyczą głównie spraw ukraińskich”. Izraelska firma Kamińskiego zajmowała się w zeszłym roku kampanią wyborczą antypolskiej faszystki, antysemitki i banderówki Julii Tymoszenko, która jest członkiem tzw. klanu dniepropetrowskiego, do którego należy oligarcha Ihor Kołomojski.

Michał Kamiński, były poseł do Parlamentu Europejskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej a obecnie nieformalny doradca premier Ewy Kopacz jest pracownikiem izraelskiej firmy wywiadowczej Prism Group.

Prywatna agencja wywiadowcza Prism Group zajmuje się głównie marketingiem politycznym i gromadzeniem informacji gospodarczych. Sam Kamiński nie widzi nic dziwnego w działalności dla obcego wywiadu. „Nie mam żadnego konfliktu interesów, bo moja firma nie ma absolutnie żadnych interesów w Polsce” – tak Kamiński odpowiedział na pytanie o jego działalność wywiadowczą gazecie “Fakt”.

Co innego jednak można przeczytać na stronie internetowej Prism Group. Agencja ta przedstawia siebie jako firmę zajmującą się polityką oraz sprawami publicznymi, mającą swoje siedziby w Pradze, Warszawie, Brukseli, Berlinie i Waszyngtonie. Celem tej agencji jest zbieranie danych o polityce, biznesie, mediach i opinii publicznej w Europie Środkowej i Wschodniej.

Lech Kaczyński od samego początku był pod kontrolą wywiadu Izraela.

Czy słynna "pożyczka" 100 milionów Euro dla Ukrainy, by żyło się lepiej (na Ukrainie), którą Kopacz ogłosiła radośnie w zeszłym tygodniu w Kijowie, to robota Misia?

Tłumaczenia Misia, że zajmuje się tylko Ukrainą, brzmią bardzo naiwnie w świetle wielu faktów, m.in. nadmiernie zaktywizowanej ostatnio działalności izraelskiego wywiadu w Polsce. Oficjalna szefowa PRISM, była izraelska analityczka antyterrorystyczna Barbara Fiala, od wielu już miesięcy wykazuje dużą aktywność w naszym kraju.

W środę, w związku z kolejną odsłoną afery taśmowej, Ewa Kopacz ogłosiła dymisję Bartosza Arłukowicza, Andrzeja Biernata, Włodzimierza Karpińskiego i wiceministrów: Rafała Baniaka, Stanisława Gawłowskiego, Tomasza Tomczykiewicza oraz swojego doradcy Jana Rostowskiego. Szefowa rządu nie podała nazwisk ich następców, co spowodowało lawinę spekulacji, również w samej PO. Zapowiedziała, że na początku przyszłego tygodnia poznamy nowych ministrów, a do obsadzenia są stanowiska w pięciu resortach: skarbu państwa (dwa), zdrowia, sportu, środowiska i gospodarki.

W związku z tym trwa gorączkowe poszukiwanie ludzi, którzy mogliby zastąpić odwołanych ministrów. W Platformie Obywatelskiej brakuje „nowych twarzy”, dlatego też Kopacz zastanawia się nad wzięciem polityków z innych partii bądź będących formalnie poza polityką, jak np. Roman Giertych. O pomyśle „poszerzenia obu skrzydeł partii” pisze „Polska The Times”, sugerując, że do PO weszliby były poseł SLD Wojciech Olejniczak i mecenas polityków PO Roman Giertych.

Czy już po "wyborach" polityków PO czeka następna roszada agenturalna?

Politycy tej partii pytani przez „Codzienną” o byłego lidera Ligi Polskich Rodzin sugerują, że miałby on zostać ministrem. Za takim rozwiązaniem optować ma Michał Kamiński, który widziałby swojego kolegę na stanowisku szefa doradców premier, które dotąd zajmował Jacek Rostowski.

Jak wynika z naszych informacji, Kopacz swoje typy trzyma w ścisłej tajemnicy, nawet przed samymi liderami partyjnymi, a wiadomo, że następcami mają zostać osoby niekojarzone z żadną frakcją, by nie wywoływać konfliktu wewnętrznego. Politycy PO, z którymi rozmawialiśmy, mówią o posłance Agnieszce Pomaskiej, która miałaby pokierować resortem sportu i Renacie Zarembie, która szykowana jest na wiceministra skarbu państwa. Jakub Rutnicki, ostatnio często reprezentujący Platformę w mediach, miał usłyszeć propozycję kierowania resortem skarbu państwa.

– Do ministerstw zdrowia i środowiska mają przyjść ludzie spoza polityki – twierdzą informatorzy „Codziennej”. Z kolei o stanowisko wiceministra gospodarki trwa walka między koalicjantami. Wicepremier i szef MG Janusz Piechociński w zamian za poparcie dla nowego marszałka z PO (to stanowisko stracił Radosław Sikorski) chce, by jego zastępca w resorcie był politykiem PSLu. Z kolei marszałkiem z ramienia partii rządzącej chce zostać Stefan Niesiołowski. Poseł w latach 2007–2011 pełnił funkcję wicemarszałka. Wszystkie kandydatury mogą się jeszcze zmienić na żądanie izraelskiego wywiadu!

Premier Ewa Kopacz powinna się podać natychmiast do dymisji w związku z agenturą Izraela w Polsce która kwitnie w jej Kancelarii w osobie jej doradcy Michała Kamińskiego.

W Polsce znajdują się jeszcze agentury obcych państw, jak rosyjska i Stanów Zjednoczonych.

Co na to, poza jazdą kolejami, premier polskiego rządu Ewa Kopacz?

 

Prawo i Sprawiedliwość wzywa premier rządu, by podała się do dymisji. Koalicja powołałaby wówczas rząd techniczny, który urzędowałby do jesiennych wyborów parlamentarnych. Z kolei Sojusz Lewicy Demokratycznej chce odwołania rządu Kopacz, ale przy jednoczesnym samorozwiązaniu Sejmu.

 

Źródła:

 

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/01/29/doradca-ewy-kopacz-michal-kaminski-agentem-izraelskiego-wywiadu/

 

//www.fakt.pl/polityka/michal-kaminski-pracuje-dla-izraelskiej-firmy-wywiadowczej,artykuly,519691.html

 

//telewizjarepublika.pl/michal-kaminski-ekspertem-izraelskiej-firmy-wywiadowczej,16480.html

 

 //www.prismstrategygroup.com/michal-kaminski-former-polish-mep-chairman-of-the-european-conservatives-reformists-group-joins-prism-group/

 

 //pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Kami%C5%84ski

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Cała nasza klasa polityczna służy międzynarodowej lichwie
  Warzywa w biedronce lepsze jak na rynku twierdziła pokopana premier, dobre sobie. Nigdy produkty z dyskontów nie będą dorównywać tym zakupionym na dobrze zaopatrzonym bazarze. Siedzą w kieszeniach lichwy i tańczą tak jak im zagrają.
 • Polacy Słowianie ! dwie żydowskie partie PO -PIS kłucą sie kto ma być przy korycie
  Duda to widać NATOwski jastrząb !!!
  widać że polityka żydowska zrobienia z Polski poligonu dla NATO w wojnie z ROSJĄ JEST Dudzie BARDZO BLISKA !!! [ szykuje nam się powtórka z 1939 r ! ] mieliśmy sojuszników Anglia-Francja a zostaliśmy sami !!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! Apel do internautów zróbcie podobny plakat [ Duda NATO to twoje dzieło ]

  na wzór Anglio twoje dzieło
 • Polak szukał azylu ekonomicznego na Białorusi
  Nędza, bezrobocie i wyzysk powodują, że już nie tylko Wielka Brytania czy kraje skandynawskie ale i sąsiednia Białoruś wydaje się lepszym miejscem do życia dla polskich obywateli. Jeden z nich został zatrzymany przez białoruskie służby przy próbie przekroczenia granicy. Po raz drugi w tym roku.

  35-letni Polak jest osobą bezrobotną. Granicę z Białorusią przekroczył w nocy z środy na czwartek. Próbował dostać się piechotą do Brześcia – miasta liczącego 331 tys. mieszkańców, położonego tuż przy granicy z Polską. Uciekinier miał przy sobie jedynie trochę jedzenia, dowód osobisty i 63 zł w gotówce. Tłumaczył, że chciałby podjąć pracę w sektorze budowlanym. Nie posiadał wymaganej wizy. Prosił strażników aby pozwolili mu zostać na terytorium ich kraju.

  Po szybkiej weryfikacji okazało się, że mężczyzna już drugi raz w ciągu ostatnich miesięcy nielegalnie przekroczył granice. Poprzedni raz zrobił to w maju br. Został wówczas ukarany ostrzeżeniem oraz rocznym zakazem wjazdu na Białoruś. Teraz prawdopodobnie stanie przed sądem z zarzutem kolejnej próby przekroczenia granicy w niedozwolony sposób, bez odpowiednich dokumentów.

  Białoruscy pogranicznicy przyznają, że sytuacja wywołała za Bugiem spore poruszenie. „Nocą 12 sierpnia do posterunku granicznego „Brest” dotarł sygnał alarmowy pochodzący z kompleksu sygnalizacyjnego . W danej sytuacji załoga posterunku została postawiona w stan gotowości komendą «Do broni», niezwłocznie wyjechały wszystkie elementy techniki bojowej” – czytamy w komunikacie prasowym Państwowego Komitetu Pogranicznego.

  Białoruś, przedstawiana przez propagandę polskich władz i mediów jako kraj biedny i zacofany, coraz częściej staje się kierunkiem imigracji obywateli państw Unii Europejskiej. Portal Biełsat przypomniał o sprawie obywatelki Słowenii, która w marcu br. wraz z synem próbowała przepłynąć pontonem na białoruską stronę rzeki Bug. Kobieta miała przy sobie 5 tys. euro, nawigację GPS oraz stacjonarny komputer z monitorem. Tłumaczyła, że chciała wieść w kraju rządzonym przez Aleksandra Łukaszenkę spokojne życie, z dala od kapitalistycznego szaleństwa.

  Według danych amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej, Białoruś biję Polskę na głowę jeśli chodzi o wiele wskaźników, które wpływają znacząco na poziom życia. Okazuje się, że nasi wschodni sąsiedzi cieszą się m.in. stosunkowo niskim współczynnikiem różnic dochodowych – Bialoruś 27,2 , Polska 24,1 (indeks Giniego), bardzo niskim bezrobociem – 1 proc. przy 12,7 w Polsce i niską śmiertelnością niemowląt (4 przypadki na 100 narodzin, w Polsce 5 na 100).
 • @PontoSarmata 20:21:10
  no to tylko czekac na powrot emigrantow z zachodu i obrac kierunek wschod.
  czy pod ambasada Bialorusi ustawiaja sie juz kolejki 8-))))))
  tylko co na to wielki przyjaciel Polski A.Lukaszenka
 • @Zbójnicki pies 20:35:22
  Białoruś jest biedniejsza od Polski statystycznie ok 1/3 (PKB per capita). Ale ich postępy są imponujące. Te grupy, które u nas są wykluczone, tam mają się lepiej jak nasze w III RP. To również najbardziej prochiński kraj w Europie. Niepodległa Białoruś jest naszym sojusznikiem. Nigdy nie poprą ani niemieckiej ani rosyjskiej czy amerykańskiej interwencji w Polsce. Pomyśl o tym zanim będziesz jechał po Łukaszence.
 • @PontoSarmata 21:22:21
  "Niepodległa Białoruś jest naszym sojusznikiem. Nigdy nie poprą ani niemieckiej ani rosyjskiej czy amerykańskiej interwencji w Polsce. "

  Tak, ma Pan rację. Chociaż teraz widząc bajzel jaki w Polsce urządziła polszewia oraz rozmiary lemingozy, to nie wiem, czy Białoruś się kiedyś nie odwróci od nas plecami.

  Ukłony
 • @Jasiek 22:06:12
  Bywaj .Pozdrawiam. Une wszyscy są jakoś z starszych braci .Ave . : http://www.fakt.pl/polityka/na-posiedzeniu-sejmu-doszlo-do-zlamania-konstytucji,artykuly,566290.html
 • @PontoSarmata 21:22:21
  Z jakiego to powodu ma "jechac" po Lukaszence. to prezydent i szanuje jego wybor jak kazdego innego przywodce danego kraju.
  Natomiast jesli chodzi o prace i "zycie" na Bialorusi to warto bys zobaczyl to np. w Siedlcach, Lublinie,Sokolowie Podlaskim i wielu , wielu miastach wschodnie sciany. spotkasz tam setki (jesli nie tysiace) Bialorusinow pracujacych najczesciej na czarno w naszym kraju. Wiec co tu jest prawda ??? gdzie ten dobrobyt ??

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031