Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
765 postów 35 komentarzy

PISZĘ PRAWDĘ

Aleszuma - Po prostu zwykły człowiek

Moje komentarze

 • @nieżyt 19:13:17
  Dziękuję za komentarze.
  ZBRODNIE POLICJI ŻYDOWSKIEJ
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 02:11:52
  To prawda, że nie na bieżąco, ale tekst jest z 2010 roku. o czym piszę
  BANKIERZY I ZŁODZIEJE
 • @Lotna 16:57:42
  Możliwe, że jest również kazirodcą
  NAJWIĘKSZA POLSKA SEKSAFERA ZE ZDJĘCIEM ADAMA SZEJNFELDA
 • @Rzeczpospolita 13:11:55
  Brawo!
  NAJWIĘKSZA POLSKA SEKSAFERA ZE ZDJĘCIEM ADAMA SZEJNFELDA
 • @Rzeczpospolita 11:05:32
  W publicystyce nie stosują nigdy języka knajackiego. Natomiast ten tekst knajacko zatytułowany jest kopią z dźwięku oryginalnego zaprezentowanego publicznie wielokrotnie przez telewizję publiczną. Jest to korespondencja z Warszawy.
  MICHNIK TY SKURWYSYNU!
 • @Husky 07:41:50
  Przyłączam się do tego komentarza
  Bolszewickiej bandy aktorskiej ciąg dalszy
 • @leoparda 14:55:55
  To bardzo ważny komentarz. Rzeczywiście Niemcy ukrywaja się jako "naziści". Nazistów w czasie II Wojny Światowej było wielu na całym świecie a zbrodniarzami byli Niemcy, a nie żadni naziści!!!
  Pozdrawiam
  List publiczny do Angeli Merkel i Martina Schulza
 • Suka Saba
  Gratulacje za wpis
  Pozdrawiam najserdeczniej
  Zdechła suka
 • @Zawisza Niebieski 15:16:01
  Zgadzam się z Panem, jedynie częściowo. Wyjaśnię mój pogląd:
  Istnieją dwa kłamstwa katyńskie: Katyń Nikoilaja Burdenki 1940 i
  Katyń 2010 Smoleńsk.
  Natomiast moim zdaniem Ewa Kopacz "na metr w głąb" potwierdziła iż jest polskim odpowiednikiem Burdenki ,współtwórcą kłamstwa katyńskiego.
  Natomiast bardzo dziękuję Panu za przedłożenie listy kłamstw Katynia 2010.

  Nie jesteśmy zgodni co do działań p. Antoniego Macierewicza, którego Pan utożsamia z "międzynarodowym zakonem", a więc działaniami zespołów Laska, Millera i gen Tatiany Anodiny
  Bardzo serdecznie pana pozdrawiam
  Ewa Kopacz polski twórca kłamstwa katyńskiego
 • Banderowiec Polski Codziennie
  Czyli Ukraińska Banderowska Gazeta i Ukraińska Banderowska Gazeta Codziennie.
  Redaktor naczelny odznaczony przez ukraińską żydowsko - banderowską esbecję - zgraję orderem tow. Włodzimierza Lenina rosyjskiego mordercy pokoleń w tym chrześcijan.
  Banderowiec Polski Codziennie: Pakt Putina z kosmitami.
 • @von Finov 22:41:09
  Ciekawa ta biblijna dyskusja. Proszę jednak wziąć pod uwagę, iż współcześni nie czytają Starego Testamentu, a nieliczni, nawet ci głęboko wierzący i praktykujący rzadko czytają Nowy Testament. Ale nawet bez oczytania istnieje pierwiastek wiary. Istnienie Matki Boskiej jest historycznym faktem, chociaż nie wiele możemy się z tej historii dowiedzieć. Natomiast zupełnie innym pojęciem jest wiara. I tu nie pomogą żadne wysiłki ateistyczne, satanistyczne, czy też filozoficzne. Wierzą chrześcijanie rzymsko katolicy w Niepokalane Poczęcie Najświętszej Marii Panny i co ciekawe tez chrześcijanie, ale protestanci nie wierzą w Niepokalane Poczęcie Marii.
  Natomiast ku pokrzepieniu serc Jan Kazimierz intronizował w roku 1655 Maryję na Królową Polski. I tak pozostało dając niejednokrotnie niepodważalne dowody Jej Królowania. W tej intencji nie tylko jako lwowianin przypomniałem Śluby Kazimierzowskie.
  Lwowskie śluby króla Jana Kazimierza w katedrze lwowskiej
 • @Janusz Górzyński 02:47:43
  Dziękuję za komentarz, już poprawiłem, oczywiście Powstanie Styczniowe!
  Romuald Traugutt żywy symbol niezłomności narodu
 • Aleszuma tekst
  Teksty proszę czytać UWAŻNIE.

  W tekście nie ma wzmianki, iż fotografia przedstawia zbrodnię OUN –UPA.

  Oto fragment tekstu:

  „…Zdjęcie do złudzenia przypominało popularną metodę zabijania przez OUN-UPA. Ponieważ w brutalny sposób banderowcy traktowali również najmłodszych, zostało ono natychmiast skojarzone ze zbrodniami.

  Jeśli przyjrzymy się fotografii dokładnie, to dostrzeżemy, że zagięcia na fotografii pozornie przypominają drut kolczasty. Ten właśnie element mógł upewnić, że zdjęcie przedstawia wspomniane zbrodnie UPA z czasów wojny.

  Oczywiście, jak się później miało okazać, przedstawiało ono równie autentyczne, tyle że inne wydarzenie jeszcze sprzed wojny. Dowiódł tego Dariusz Stola i Ada Rutkowska, publikując wyniki swoich badań w „Rzeczpospolitej” (19 maj 2007), wykazując, że przypadek mordu wraz z fotografią zawarty był w przedwojennym „Roczniku Psychiatrycznym”.

  Kto, kiedy i gdzie dodał to zdjęcie do tych przedstawiających rzezie OUN-UPA, dziś - nie wiadomo. Pomylić się w tej kwestii było bardzo łatwo. Nie ma co oczywiście winić środowisk kresowych. Trudno przypuszczać, by starzy weterani mieli rozeznanie w przedwojennej literaturze psychiatrycznej.

  Posiadali za to traumatyczne doświadczenia – informacje oraz obrazy z pamięci związane z tragiczną przeszłością – krwawą działalnością bojówek banderowskich.

  O „wianuszkach z dzieci” albo ludziach przywiązywanych do drzewa i mordowanych z dziećmi włącznie słyszał chyba każdy weteran rodem z Kresów Południowo – Wschodnich…”
  Martwe dzieci cyganki ze zbrodniami oun - upa w tle
 • @Nathanel 18:17:33
  Szanowny Panie. Zgadzam się z Panem co do niezgodnej z poglądami licznych Polaków nomenklatury (nazewnictwa historycznego). Żołnierze Wyklęci są podobnym terminem do Rzezi Wołyńskiej. Żołnierzy Wyklętych nazywam "Żołnierzami Niezłomnymi", zaś Rzeź Wołyńską ludobójstwem Na Kresach II RP.
  Pozdrawiam serdecznie
  Kolejny cios w Żołnierzy Wyklętych
 • @babaraba 00:29:49
  BABARABA - SMUTNA PRAWDA
  Władysław Bartman (Bartoszewski)
 • @LarsikOwen 12:45:50
  Cześć,
  zgadzam się z Tobą, to jest prawda historyczna z butem Chruszczowa i "dr" Pol-Potem.
  Ale sprawa ważna tego Protestu. Zastanówmy się. W tej chwili zagraża nam ideologia Gender, która w ocenie naukowców jest groźniejsza od komunizmu na przedpolach Warszawy w 1920 r. zagrażającemu Europie. Nie znam p. red. Magdaleny Korzekwa, ale odpowiada mi taka inicjatywa, którą podpisałem. To sprawa merytoryczna petycji. A teraz do kogo petycja jest skierowana, że do ONZ które takie jest jakie jest, ale jest ważną liczącą się organizacją światową.
  Drugi wariant:

  Nie pisać nic ido nikogo.

  Trzeci wariant nie jest mi znany.
  pozdrawiam Cię serdecznie Aleksander Szumański (Aleszuma)
  Napisz co myślisz!
  PETYCJA RED. MAGDALENY KORZEKWA
 • PT KOMENTATORZY WPISU
  SERDECZNIE DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM WSZYSTKICH
  PT KOMENTATORÓW
  ALEKSANDER SZUMAŃSKI
  SMOLEŃSK - WYBUCH JAK Z PODRĘCZNIKA
 • OBRONA
  POPIERAM OBRONĘ KRZYSZTOFA WYSZKOWSKIEGO
  Ponad 700 podpisów w obronie Krzysztofa Wyszkowskiego – bohatera Wolnych Związków Zawodowych i "Solidarności"!
 • @misiak 20:00:58
  POsrałem się z rozpaczy

  KTO ZOBACZY PO ZGOŁA
  UJRZY ŚWINIĘ I MATOŁA
  Donald Tusk Odchodzi Z Rządu
 • Szanowny Pan Redaktor NE Zbigniew Lipiński
  Ze szczera satysfakcją przyjąłem wiadomość o pełnieniu przez Pana funkcji naczelnego redaktora NE. Wiadomość ta jest dla mnie tym bardziej satysfakcjonująca, iż jest Pan rodem z Wołynia tak mi bliskiego. Urodziłem się we Lwowie, jestem żonaty z lwowianką. To moje rodzinne miasto jest przez nas każdego roku odwiedzane nie tylko "śladami ojców", ale również z posłannictwa dziennikarskiego. Jestem korespondentem światowej prasy polonijnej, o Lwowie i Kresach napisałem wiele. Przyjaźnię się z osobami bliskimi również Panu jak pp. red. Danuta Skalska i jej mąż prez. Jan Skalski.
  Wydałem ostatnio książkę lwowską, proszę podać sposób przesyłki dla Państwa. Mój ojciec był we Lwowie docentem medycyny, asystentem prof. Adama Sołowija na Uniwersytecie Jana Kazimierza. Niestety został zamordowany przez hitlerowców za to, że był Polakiem. Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie życząc powodzenia w sprawowaniu funkcji redaktora naczelnego NE. Zasyłam również pozdrowienia od mojej małżonki z jej kancelarii radcy prawnego.
  Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie
  Aleksander Szumański - Aleszuma
  Nowy naczelny Nowego Ekranu

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930